ساخت اکولایزر با گوشی ، برنامه ساخت اکولایزر با گوشی

10 اپ و سایت حرفه ای برای ساخت اکولایزر با گوشی

ساخت اکولایزر با گوشی حالا دیگر نیاز به ماه ها دوره دیدن و آموزشِ کار با افتر افکت ندارد.
البته قطعا می دانید که اگر نیاز به نهایتِ بی نقص بودن در ساختِ اکولایزر دارید و دلتان می خواهد دستتان باز باشد تا کلی افکتِ خفن به آن اضافه کنید، قطعا با اپ های محدود اکولایزر سازی گوشی نمی توان به آن دست پیدا کرد و باز مجبوریم سراغِ افتر افکت برویم.
اما چیزی که خوب می دانیم این است که شما نیاز به یک اپ با پنلِ کاربری راحت و غیر پیچیده دارید تا در کمترین زمان به یک نتیجه مطلوب و کار راه انداز برسید.
پس این مقاله را دنبال کنید تا با چند تا از محبوب ترین برنامه ها و سایت های اکولایزر سازی آشنا شوید.

اصلا ساخت اکولایزر با گوشی یعنی چه؟

ساخت اکولایزر حرفه ای با گوشی ، ساخت اکولایزر با گوشی ، برنامه ساخت اکولایزر با گوشی

نمی دانیم سری فیلم های اکولایزر را دیده اید یا نه، اما اگر دیده باشید بیشتر به عمقِ معنی این کلمه و متناسب بودنِ نامش با موضوع پی می برید.
Equalizer یعنی برقرار کننده عدالت و یا هر چیزی که برابری ایجاد می کند؛ درست مثلِ نقشِ دنزل واشنگتون. حالا این چه ربطی به موسیقی و پست و ساختِ موزیک ویدیو دارد؟
برنامه ساخت اکولایزر با گوشی به شما قابلیتی می دهد که بینِ موسیقی در حالِ پخش و خطوطی که در حالِ پیک زدن هستند تعادل ایجاد کنید.
یعنی این خطوط کاملا متناسب با بیت، بیس و ضرباهنگِ موسیقی حرکت می کند، بالا و پائین می رود یا  می چرخد.
امروزه معمولا هیچ استقبالی از محتوایی هایی که جذابیتِ بصری نداشته باشند نمی شود.
پس اکولایزر سازی یکی از راه های ایجادِ جذابیت برای محتوای های صوتی (پادکست، شعر، موزیک و…) در فضای مجازی است.

ساخت اکولایزر با گوشی یا سایت؟

ببینید سایت ها معمولا برای شما محدودیت هایی ایجاد می کنند.
مثلا این که به شما اجازه ساختِ تعدادِ مشخصی ویدیوی اکولایزر رایگان می دهد. یا این که حتما باید در سایت ثبت نام کنید و ایمیل و پسورد و سایرِ اطلاعات را به آن ها بدهید تا شروع به کار کنند.
در ثانی اکثراً فضای کاربر پسندی هم ندارند و ممکن است چندان در حینِ کار کردن با آن ها احساس راحتی نکنید. 
اما اپ ها به شما سخت نمی گیرند، منوهای در دسترسی دارند، 99 درصدِ مواقع کاملا رایگان هستند و هیچ محدودیتی برای تعدادِ ساخت ویدیو رایگان ندارید. در ضمن افکت های متنوع تری هم دارند.
اما در هر صورت این شما هستید که در نهایت انتخاب می کنید از یک برنامه ساخت اکولایزر با گوشی استفاده کنید یا به سراغِ یک سایت بروید. اگر بخواهیم نمونه های موفق این چندسال را مثال بزنیم باید به مواردِ زیر شاره کنیم:

Lovi؛ برنامه ساخت اکولایزر با گوشی

استفاده از این برنامه آن قدر راحت است که انگار یک نفر اسمتان را از شما بپرسد و شما بدونِ لحظه ای فکر کردن نامتان را به زبان بیاورید.
منو های در دسترس، افکت های نسبتاً متنوع برای ویژوالایزر ، انتخاب کاور، نوشتنِ نامِ موزیسین و اسمِ موزیک، تکستچر های جذاب و هر امکاناتِ دیگری که برای ساختِ اکولایزر به آن نیاز دارید را در اختیارتان گذاشته است.
این برنامه مخصوصِ سیستم عامل اندروید است و با بیش از 10 میلیون دانلود از پلی استور، یکی از رکوردارانِ اپ های اکولایزر ویدیو است. (برای اندروید)

Avee Music Player؛ ساخت اکولایزر با گوشی به طور خاص

یکی از باگ هایی که بعضی از اکولایزرساز ها دارند، عدمِ هماهنگی بینِ ضربِ موسیقی و پیک زدن هاست!
یعنی شما اصلا برنامه را دانلود کردید تا به درست ترین شکلِ ممکن این هماهنگی را بسازید، اما خیلی راحت دستتان را در پوست گردو می گذارند و عملکردِ به شدتِ ضعیفی نشان می دهند.
حالا اگر دوست ندارید چنین فاجعه ای را تجربه کنید، ما به شما avee را پیشنهاد می دهیم. این اپ طوری محبوب و حرفه ای است که بعضی وقت ها احساس می کنم برای نشان دادنِ ارادتم به او، باید نامش را روی قلبم تتو کنم.

قابلیت ها

Avee به راحتی این امکان را به شما می دهد که از راهِ منویِ سه خط موازی بالای صفحه و انتخاب Visualizer، کاورِ مورد نظرتان را خودتان انتخاب کنید، نام و آیدی صفحه تان را روی کار بنویسید، باند های اکولایزری که تنوعش در کمتر اپی پیدا می شود را انتخاب کنید و هر افکتی که دوست دارید را به موزیک یا فایلِ صوتیتان بدهید.
امکان ذخیره سازی و پشتیبانی از انواعِ فرمت های صوتی را هم دارد. یعنی اگر دوست دارید حرفه ای پست طراحی کنید، بروید سراغِ Avee. (برای اندروید)

Visualization Video Maker؛ محبوب ترین برنامه ساخت اکولایزر با گوشی

درست است که خیلی از اپِ قبلی تعریف کرده و برایش نوشابه باز کردیم، ولی دلیل نمی شود از Visualization Video Maker به عنوانِ یک همه فن حریفِ ساخت اکولایزر حرفه ای با گوشی نام نبریم.
نه آن که نمونه های قبلی فضای خیلی پیچیده ای داشته باشند، نه! اما Visualization Video Maker به معنایِ واقعی کلمه آنقدر کاربر پسند است و همه منو ها را پیشِ رو طراحی کرده که هیچ سر در گمی و گیج شدنی برای مخاطب باقی نمی گذارد.
شما می توانید عکسِ دلخواهتان را از گالری انتخاب کنید، نام و اطلاعاتِ لازم را روی کاور با فونت ها و رنگ های مورد نظر بنویسید، در نهایت هم با کهکشانِ متنوعی از موج های صوتی، هماهنگ ترین ضرباهنگِ تاریخ را در ویدیو خود رقم بزنید.
به صورتِ کلی اگر می خواهید در زمانی کوتاه به نتیجه ای باور نکردنی و حرفه ای برسید، از این اپِ ساخت اکولایزر با گوشی ابداً غافل نشوید. (برای اندروید)

Story Music Video Maker؛ چهارمین برنامه ساخت اکولایزر با گوشی!

اگر طرفدارِ آهنگ های سیستمیِ بیس دار هستید این اپ حتما بهترین دوستتان خواهد شد. محیطی رنگی و زنده دارد و ذوقِ هر آدمِ دلمرده ای را برای ساختِ ویدیو های جذاب تحریک می کند.
علاوه بر آن که می توانید خودتان کاور و موزیکِ دلخواهتان را برای ویژوالایزر کردن انتخاب کنید، در داخلِ خودِ اپ بیش از 300 موسیقی محبوب و ترند شده هم وجود دارد که می توانید به صورتِ رایگان از آن ها لذت ببرید.
درست است که پنلِ ساده ای دارد اما تنوع موج های صوتی و کاربردی بودنِ افکت هایش می تواند تا حدِ زیادی شما را راضی نگه دارد. (برای اندروید)

Trapp؛ ساخت اکولایزر با گوشی برای آیفون

خب تا این جا هر چه که گفتیم برای اندرویدی ها قابلِ نصب بود اما دلیلش این نیست که با سیستم عاملِ ios برادرکُشی داریم و دوست نداشتیم نامی از او ببریم.
پس از ساعت ها جست وجو و این در و آن در زدن، در نهایت فقط یک اپِ پدرمادر دارِ درست و حسابی که برای آیفونی ها حرفه ای کار کند پیدا کردیم و آن چیزی نبود جز trapp.
اما حقیقتا همین یک اپ آنقدر کامل و بی نقص است که به راحتی می تواند غمِ تنوع نداشتنِ برنامه اکولایز برای آیفون را جبران کند. محیطِ به شدتِ ملوس و لطیفی دارد.
هم به دردِ سیستمی های پر سر و صدا می خورد هم آن هایی که شخصیتی به آرامی یک موزیکِ بی کلام دارند. تنوعش هم در افکت دار کردنِ موج های صوتی انصافا حرف ندارد.

معرفی سایت های ساخت اکولایزر با گوشی

به صورتِ تیتر وار به 5 نمونه از آن ها هم اشاره می کنیم:

  • SongRender
  • Veed
  • Spectrer
  • Videobolt
  • Renderforest

خب در آخر مقاله امیدواریم با این راه ها بتوانید خفن ترین امواجِ صوتی را روی کاورِ موزیک هایتان بی اندازید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *