تغییر لباس با هوش مصنوعی ، هوش مصنوعی تغییر لباس

تغییر لباس با هوش مصنوعی سه سوته با گوشی

تغییر لباس با هوش مصنوعی هم در نوع خودش جالب است. فکر کنید شما در عکس یک عرق گیرِ رنگ پریده به تن دارید اما با دو حرکت ساده می توانید به لباس شبِ فتانه تبدیلش کنید، واقعا جالب نیست؟
پلاگین های هوش مصنوعی هر روز در حالِ آپدیت شدن هستند و دیگر دارند بشر را از هر نوع نیازی فارغ می کنند.
تا همین چند وقت پیش تغییر رنگ لباس در عکس خودش یک پروژه عجیب و گاهاً ناموفق بود، اما حالا به لطفِ هوش مصنوعی رنگ لباس که هیچ می توانید اصل قضیه یعنی خودِ لباس را تغییر بدهید.
حالا به نظرتان کدام برنامه ها قابلیتش را دارند که برای این پروژه به خدمتِ ما در بیایند، یا بهتر بگویم کدام برنامه ها می توانند به ساده ترین روش بهترین خروجی را بدهند؟ برای آشنایی با دو برنامه تغییر لباس در عکس، این مقاله را بخوانید.

تغییر لباس با هوش مصنوعی سخت است؟

نرم افزار تغییر لباس در عکس اندروید ، برنامه تغییر لباس در عکس

باید گفت که هوش مصنوعی اختراع شده است تا روندِ کار ها را برای بشر راحت تر کند، پس در جواب این سوال باید بگوئیم که خیر، اصلا سخت نیست.
البته این فرایند در دو لِول متفاوت می تواند انجام بگیرد؛ اولی به وسیله هوش مصنوعی نرم افزار فتوشاپ، دومی به کمکِ اپ های ساده و پلاگین های آنلاین AI.
شاید تصور کنید که فتوشاپ به عنوانِ مادرِ تمامِ برنامه های حرفه ای ادیت عکس، قرار است شما را با یک نتیجه خیره کننده مواجه کند، ولی باید گفت که در این زمینه خاص، خروجی کار تفاوت چشم گیر و زمین تا آسمانی با اپ های گوشی ندارد.
بهتر است همین ابتدا دو روشی که در زمانِ کوتاه و بدونِ نیاز به یادگیری فتوشاپ به شما خروجی می دهند را معرفی کنیم.

سایت هوش مصنوعی تغییر لباس

همیشه راه های آنلاین یکی از سریع ترین نتایج را به همراه دارند، این بار هم اول به سراغ معرفی این روش می رویم.
فقط قبلش مقاله حذف واتر مارک از روی عکس را بخوانید چون خروجی کار یک واتر مارک به بزرگی سرِ صدّام بر روی عکس می چسباند که هیچ چاره اخلاقی به جز حذفش باقی نمی گذارد.

تغییر لباس با هوش مصنوعی سوپر لوک

این سایت یکی از در دسترس ترین وب ها برای تغییر دادنِ لباس است. خوشبختانه تا به این لحظه فیلتر نشده است پس نیازی به قند شکن نیست.

 1. وارد وبسایت superlook بشوید و get started را بزنید.
 2. حالا روی continue with google بزنید و از طریق ایمیل خود لاگین کنید.
 3. بعد از ورود به سایت روی گزینه generate look بزنید.
 4. خودش دو مثال برای آن که نشان بدهد چه عکسی درست است و نتیجه می دهد و آپلود چه عکسی جواب نمی دهد را ذکر کرده است. حالا روی select photo بزنید و عکس مورد نظری که می خواهید لباس را در آن تغییر بدهید انتخاب کنید.
 5. بعد از آپلود شدن عکس روی آیکون wow بزنید و چند لحظه صبر کنید.
 6. حالا تمام شد، خودش چندین نمونه به شما ارائه می دهد که البته امیدوارم لباس های زمان قرون وسطی را پیشنهاد نداده باشد چون گاهی بد سلیقه می شود.

بهترین راه تغییر لباس با هوش مصنوعی

همه ما از پیکسارت هستیم و به پیکسارت باز می گردیم. همین حالا نسخه آپدیت شده و این برنامه را نصب کنید چون مدتی است قابلیتِ AI به آن اضافه شده که حقیقتا محاسنش را تکمیل کرده است. اکنون دیگر رسما پیکسارت یک نرم افزار تغییر لباس در عکس اندروید هم محسوب می شود.

 1. برای این کار واردِ اپ شوید و عکس مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 2. از قسمتِ نوار ابزار پائین صفحه روی گزینه TOOLS بزنید.
 3. اینجاست که متوجه می شوید چرا گفتیم نسخه آپدیت شده را دانلود کنید چون به تازگی گزینه هوش مصنوعی به آن اضافه شده است. روی AI Replace بزنید.
 4. حالا با brush قسمتی که می خواهید لباس تغییر کند را با دقت انتخاب کنید و روی replace بزنید.
 5. الان در این قسمت هم می توانید دستوری که می خواهید را در کادر تایپ کنید مثلا black t-shirt، یا آن که از پیشنهاد های خودش استفاده کنید.
  حالا دیگر قضیه تمام شده است و شما صاحب یک دست لباس نو هستید. یعنی از این می توانید با خیالت راحت پیراهن پاره بپوشید و عکس بگیرید چون کاملا قابلِ تعویض است.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *