ساخت کلیپ تولد با اکستون

ساخت کلیپ تولد امسالتان با ماست! تعجب کردید نه؟ شاید هم گفتید چه اعتماد به سقفی!
اما این همه اطمینان فقط و فقط از یک چیز می آید؛ ما به خودمان ایمان داریم و می دانیم اگر کسی وارد این صفحه بشود، با دیدن نمونه کار ها و میزان حرفه ای بودنمان محال است پروژه درست کردن کلیپ تولدش را به ما نسپارد.
نتیجه اش هم می شود متفاوت بودن امسالش با سال های پیش. می گویید نه؟ با ما همراه باشید.

ساخت کلیپ تولد از آن دست پروژه هایی است که اگر خوب آب در بیاید واقعا مایه انگیزه و تنوع در زندگی است. ولی به همان اندازه که حرفه ای بودنش خوب است، همان قدر هم آبکی و تکراری بودنش مایه آبرو ریزی و خنده است.
در حقیقت چیزی که ما هر ساله در جشن های تولدمان تجربه می کنیم، صرفا ثبتِ وقایع و لحظه فوت کردنِ شمع است. اما وقتی پای ساخت کلیپ تولد برای اینستاگرام و یا هر مدیایِ دیگری وسط می آید دیگر داستان فرق می کند.
حالا ما فقط نمی خواهیم وقایع را مثلِ مستندِ در شهر با دوربین ضبط کنیم بلکه می خواهیم اِلمان های نوآری، کیفیتِ تصاویر، سناریو داشتن و چندین ملاک دیگر را به فیلم اضافه کنیم.

چرا ساخت کلیپ تولد مهم است؟

بعضی اتفاقات در زندگی هستند که اگر یک بار تجربه اش نکنیم، ممکن است روز و ماه و سالِ دیگری برای چشیدنِ طعمش نداشته باشیم.
یکسری وقایع خاص هستند، ویژه تر از آن چه خودمان تصور می کنیم. مثلِ جشنِ میلاد خودمان و عزیزانمان، یا روزِ ولنتاین یا روزِ عروسی.
در این میان تنها مناسبتی که مثلِ رویداد هایی همچون عروسی و ولنتاین اکتسابی نیست و فقط و فقط مخصوصِ خودمان است، ضیافتِ تولد است.
روزی که هیچکس نمی تواند اهمیتش را انکار کند.
پس درست کردن کلیپ تولد البته از نوعِ جذابش، نه تنها تجملی و بیهوده نیست بلکه فرصتی است برای اهمیت دادن به خودمان و روزی که در آن طلوع کردیم.

خودم هم می توانم اقدام به ساخت کلیپ تولد کنم!!!

خداااای من، البته که می توانید!
اگر تجهیزاتِ نور پردازی، میکروفون و دوربین حرفه ای دارید، یک استودیویِ سرشار از تم های متنوع در اختیارتان هست، ذهنتان لبالب از سناریو های خلاقانه و شیک است، کار با نرم افزار های ادیت و ویرایش تخصصی فیلم را بلدید؛ پس این گوی و این میدان.
مطمئن باشید اگر تمامِ این پکیج را یک جا داشته باشید اصلا خودتان یک پا آتلیه ساخت کلیپ تولد حرفه ای هستید و با افتخار با شما همکار هستیم. اما نکته اینجاست که در دنیای واقعی، هیچ خانواده یا فردی یک جا تمامِ  این امکانات را برای درست کردن کلیپ تولد ندارد.
پس در نتیجه بهترین راه، اعتماد کردن به تیمِ کار کشته و جوان و مراجعه به یک استودیو ساخت کلیپ تولد است.

چرا اولین انتخاب است؟

ببینید، ما مثل همیشه با شما صادق هستیم و قرار نیست با اغراق کردن کسی را فریب بدهیم.
شاید در نگاه اول به نظر برسد که ساخت کلیپ تولد، فرایندِ پیچیده ای ندارد پس این همه های و  هوی کردن برای چیست.
ما ادعا نمی کنیم که خدماتِ مریخی و عجیب و غریبی ارائه می دهیم، بلکه فقط آئینه بازخورد های مثبتِ شما هستیم  و شما ما را به این نتیجه رسانده اید که بهترین تیمِ ساخت کلیپ تولد تهران هستیم.
اما مگر ما چه پلنی را برای شگفت زده کردنِ شما اجرا کرده ایم و قرار است اجرا کنیم؟ به این دلایل:

1. مقصدِ نهایی آنجاست که شما می گوئید

اصلا تصور نکنید که ما، شما را به جهتِ ساختن کلیپ برای تولد، محدود به مکان و زمانِ خاصی می کنیم. شما می توانید بنا بر سفارش و ایده ای که در ذهن دارید، در کمترین زمانِ ممکن یک استودیو سیارِ مجهز در کنارِ خود داشته باشید.
فرض کنید شما قرار است همسر یا دوستتان را در خانه و در روز تولدش غافلگیر کنید. فقط کافی است قبلش با ما هماهگ باشید. ما و تیممان برای سورپرایز کردنِ و ثبتِ آن لحظه خاص، به طورِ ویژه در محلِ شما حاضر هستیم.

2. ما از تکرار در ساخت کلیپ تولد بیزاریم، شما چطور؟

چیز های قدیمی و خشک که تمایلی به تغییر پیدا کردن و آپدیت شدن ندارند، نمی توانند در بلند مدت بقا داشته باشند. حالا می خواهد یک فرد و عقیده باشد یا یک ایده ساده هنری به جهتِ ساخت کلیپ تولد برای اینستاگرام.
چالشی و خلاقانه بودن، رمزِ ماندگاری یک فیلم و یا حتی یک عکس است. حالا تصورش را بکنید یک آتلیه ساخت کلیپ تولد، ترکیبِ پرومکس و قدرتمندی از هر دویِ این ها باشد. حقیقت این است که همه ما واقعا از دیدنِ کلیپ های تولدی که یک فردِ خلیلِ نامی با پشتِ مویِ بلند و کتانی زرنگی در وسطِ فرش تکنو می زند خسته ایم.
یا آن هایی که می خواهند ترکیبِ بادکنکِ هلیومی و شمع را در کنارِ هم داشته باشند اما در آخر شعله شمع به بادکنک می میرسد و 14 نفر همزمان به روی هوا می روند.
ما خوب می دانیم که شما هم خسته اید و یک درخششِ اساسی در درست کردن کلیپ تولد می خواهید. پس ایده های نو داریم.

3. تنوع در ارئه خدمات ساخت کلیپ تولد

هیچ محدودیتی وجود ندارد که کلیپِ شما حتما باید 1 یا 100 دقیقه باشد. اصلا هرچه می خواهد دلِ تنگت بگو و یک فیلمِ سینمایی بساز.
البته اگر چند نمونه کلیپ تولد بزرگسال دیده باشید، متوجه می شوید که هرچه قدر تایمِ فیلم کوتاه تر باشد، درصدِ خلاقیت و زیبایی اش دو چندان می شود.
اصلا شما خودتان را بگذارید جای اندی. به نظرتان صدایش با 3 دقیقه خواندنِ آهنگِ تولد می گیرید، یا 30 دقیقه نان آستاپ خواندنِ این جمله که: جشنِ تو، جشنِ تولدِ تمومِ خوبیاست… .
همان طور که صدای یک خواننده در اجرایِ طولانی می گیرد، کیفیتِ یک فیلمِ تولد هم  با خیلی طولانی شد کاهش پیدا می کند.

4. حرفه ای بودن رمز موفقیت ماست

و چون امشب مثلِ هر شب نیست، در نتیجه ما به شما خدمات ساخت کلیپ تولد لاکچری را پیشنهاد می دهیم.
البته لاکچری بودن نه به معنایِ تجملاتِ خنده دار و دنباله دار، بلکه حفظ کردنِ نوعی از کلاسِ کاری و استفاده از تم های خاص، که در شرایطِ عادی پیدا نمی شوند.
فرقی نمی کند که شما ساخت کلیپ تولد بزرگسال بخواهید یا نوجوان و کودک، در هر حال فرایندِ ساخت کلیپ تولد برای اینستاگرام نیاز به رعایتِ اصولِ کلاسیکی که دارد که رمزِ جادوگری اش در دستانِ اکستون استودیوست.

اگر باور دارید که روزِ میلادِ شما، ویژه ترین اتفاقِ زندگیتان است، نباید امسال یک گرد و خاکِ حسابی برایش به پا کنید؟
اگر موافق یک گرد و خاک درست درمان هستید اکستون استودیو منتظر تماس شماست.

سوالات پرتکرار شما در زمینه ساخت کلیپ تولد

 • هزینه ساخت کلیپ یک دقیقه ای تولد چقدر است؟
  هزینه ساخت برای ویدیو های یک دقیقه ای که داخلِ استودیو ضبط می شوند، 1 میلیون تومان است. برای اطلاع از سایرِ قیمت ها و شرایط، با ما تماس بگیرید.
 • کلیپ تولدم چند روزه به دستم می رسد؟
  تدوین ویدیوی تولدتان 2 هفته زمان خواهد برد.
 • کلیپ تولد معمولا چند دقیقه ای است؟
  اگر نظر ما را می خواهید 1 دقیقه هم زیادش است چون دوره دوره ی ویدیو های چالشی و کوتاه است. 
 • ساخت کلیپ تولد برای کودکان هم انجام می شود؟
  در آتلیه اکستون عکاسی و فیلمبرداری برای افراد بالای 7 سال قابل انجام است.
 • لوکیشن کلیپ تولد، باغ است یا عمارت؟
  شاید باورتان نشود اما هر کجا که شما بخواهید ما برایتان کلیپ تولد می سازیم. خانه خودتان یا در آتلیه ما و با تم های تولد؛ عمارت یا باغ و دشت و صحرا.

اکستون استودیو خدمات ساخت کلیپ دیگری هم ارائه می کند.
پس اگر به دنبال ساخت کلیپ شخصی از نوع فرمالیه، دونفره، ورزشی، لایف استایل و… هستید روی دکمه زیر کلیک کنید.