عکاسی , عکاس , عکاسی تبلیغاتی , عکس خوب

آتلیه عکاسی اکستون

با آتلیه عکاسی اکستون بهترین هدیه را به خود آینده تان بدهید!
زمان با سرعت تمام در حال گذر است و در نهایت تنها چیزی که می تواند خاطرات لحظات قشنگ زندگی تان را برای همیشه برای شما زنده نگه می دارد، عکس هایی هستند که آن ها را به هنرمندانه ترین شکل به تصویر کشیده اند.
ثبت لحظات شیرین و خاطره انگیز خود را به ما بسپارید.

آتلیه عکاسی دقیقا همان جایی است که می تواند جذاب ترین نسخه ما را به ما نشان بدهد.
یک استودیو عکاسی ناب می تواند کاری کند تا وقتی نوه ها و نتیجه هایتان عکس های شما را ببینند، با خودشان بگویند: مادر بزرگ/پدر بزرگ من از آینده آمده بوده است!
شاید اولش فکر کنید که نسبت دادنِ لقبِ بهترین آتلیه تهران به اکستون استودیو، کارِ خودشیفته گونه ای باشد. اما حقیقت این که ما فقط انعکاسِ صدای رضایتِ شما را شنیده ایم که حالا انقدر اعتماد به نفس گرفته ایم. چرا؟ فقط کافی است ادامه مقاله را بخوانید.

آتلیه عکاسی حرفه ای ذهنتان را می خواند!

هیچ چیزی در دنیا نچسب تر از یک لبخند مصنوعی در یک عکسِ بی کیفیت نیست.
ولی یک عکسِ ماندگار در یک استودیو عکاسی می تواند لبخند و ژست ما را از یک سیبِ مصنوعی به یک میوه واقعی و تازه تبدیل کند. اما چگونه؟
در بهترین آتلیه عکاسی تهران تا کره ماه، عکاس باید روانِ مشتری را بشناسد.
حسابی آنالیز کند که چه ژستی، چه فرمی از لبخندِ ته دلی، چه پوششی و کدام دکور و سناریو بیشتر از همه به مشتریِ استودیو عکاسی می آید و حالِ درونش را بهتر روایت می کند.
در حقیقت علاوه بر گوش دادنِ به صدای مشتری و توجه به سفارشی که او داده است، عکاس هم همینطوری نمی ایستد و ایده هایش را با توجه به شخصیت و درونِ مشتری پیاده می کند.
در حقیقت عکاسی آتلیه ای در اکستون، چیزی فراتر از خیره شدنِ شما به لنز و لبخند زدن و فشردنِ شاتر دوربین است.

چطور یک آتلیه عکاسی می تواند شهره شهر بشود؟

این را از ما بپرسید که این شعار را زندگی کرده ایم. وقتی به یک استودیو، صفتِ بهترین آتلیه تهران را می دهیم، باید دلایلِ موجهی برایش بیاوریم. یکی از این دلایل، طیفِ گسترده خدمات و تنوعِ فعالیت های اکستون استودیو در زمینه عکاسی است.

آتلیه عکاسی اکستون، بهشتِ اسپرت باز ها

چه چیزی می تواند خاص تر و گَنگ تر از یک عکسِ خلاقانه در یک آتلیه عکاسی اسپرت باشد؟
این همه خرجِ بدنِ مبارک می کنید، تعدادِ پک هایِ شکم را به مضربِ زوج می رسانید، اسکات می زنید و جهان را زیبا تر می کنید، برای تتو زدن درد می کشید.  آن وقت رواست که یک عکسِ بدن سازی طورِ اغوا کننده نیندازید و با ترقوه هایتان به عکس ها زیبایی تزریق نکنید؟
در جوابِ تمامِ این از خودگذشتی هایتان برای جذاب تر کردنِ دنیا، ما به شما یک آتلیه عکس اسپرت در تهران را معرفی می کنیم؛ اکستون استودیو و دیگر هیچ!

شات های تبلیغاتی از اولیه ترین خدمات آتلیه عکاسی ما

اصلا اگر یک استودیو عکاسی تبلیغاتی کار نکند که دیگر نامش آتلیه نیست. شما برای کسب و کارتان نیاز به دیده شدن دارید.
از طرفی فضای سوشال مدیا هم بی رحم تر از آن است که به محتوا ها و عکس های بی کیفیت اهمیت بدهد.
پس اگر دنبالِ بکر ترین ایده ها برای عکاسی تبلیغاتی هستید، بهتر است همین حالا با ما واردِ مذاکره شوید. ( در هر نوعِ بیزینسی که فعالیت می کنید. از رستوران گرفته تا فروشِ کیسه بوکس)

نمونه کار های بیشتر در صفحه عکاسی تبلیغاتی منتظتان است. پس برای سفارش و دیدن بقیه نمونه کار ها روی عکاسی تبلیغاتی کلیک کنید.

بهترین آتلیه عکاسی تهران در زمینه مدلینگ

هر ایرانی یک مدلینگِ بالقوه است. اصلا انگار خدا زمانِ تراشیدنِ این چهره ها و اندام ها، حسابی سرِ حال بوده و کلی ذوقِ هنری به خرج داده است. القصه!
حالا اگر در این زمینه به صورتِ تخصصی فعالیت می کنید و یا حتی دوست دارید با بهترین لباستان و برای دلِ خودتان یک عکسِ سوپر مدلی به سبکِ مزون های پاریس بگیرید، بهترین گزینه، اعتماد به بخشِ آتلیه عکاسی مدلینگ اکستون استودیو است.

آتلیه عکاسی و داستانِ یک تولدِ غیر عادی

یک در صد احتمال بدهید بهترین استودیو عکاسی تهران، آتلیه تولد نداشته باشد. این بخش از آتلیه ما، در حقیقت برندِ اکستون است.
اصلا اسمِ ما برای همین خلاقیت های دیوانه واری که برای دکورِ تولد پیاده می کنیم بر سرِ زبان ها افتاده است. فقط کافی است یک لحظه چشم ها را ببندید و آرزو کنید و بعد شمع را فوت کنید؛ دقیقا همان می شود که می خواهید.
از تمِ هاوایی، دوناتِ عظیمِ صورتی، سیلور تم، دکور خاص برای بنفش دوست های مرموز و تمِ آبی گرفته تا دکور های مخصوص ولنتاین و شبِ یلدا که می تواند به راحتی شما را یک سر و گردن از همه رفقا و آشنایا، خاص تر نشان بدهد. حالا دقیقا دوست داریم بدانیم که دنبالِ چه چیزی می گردید که نتوانید در این آتلیه عکاسی در تهران پیدا کنید؟

صفحه آتلیه تولد اکستون با کلی عکس تولدی منتظر نگاه زیبای شماست.

یعنی عکسِ پرتره برای پروفایلتان ندارید؟!

همه دنیا می گوید که لبخندِ جولیا رابرتز، زیبا ترین خنده جهان است. اما من می گویم که چشم ها و خنده تو باعثِ جذابیتِ این جهان شده. اصلا چطور خودتان را در آینه می بینید و عاشقِ خودتان نمی شوید؟ صورتِ شما برای عکاسی پرتره خلق شده است و خواهشا این همه جذابیت و معصومیت را از دنیا دریغ نکنید.
یک ژستِ ماندگار، یک لبخندِ کاریزماتیکِ آل پاچینویی، و نگاهی که فقط عکاسِ اکستون استودیو در این آتلیه عکاسی حرفه ای می تواند از شما به تصویر بکشد، حقیقتی نیست که بشود انکارش کرد.

آتلیه عکاسی عروسی برای نوگلان نوشکفته

 لیلی و مجنون چه کاره اند وقتی قصه عشقِ شما قشنگ تر و افسانه ای تر از آن هاست؟
این مژده و تضمین را یک آتلیه عکاسی حرفه ای در تهران به شما می دهد که قرار است با هزاران ایده بکر و جدید در دکور تا ژست گرفته، عکس های عروسی، فرمالیته و دونفره شما را جزئی از تاریخ کند.
دیگر دوره عسل گذاشتن در دهانِ هم و نگاه های مصنوعی و ابروه های نازکِ دهه هشتاد به سر آمده. وقتش رسیده یک آتلیه عکاسی غرب تهران، ایده ها، ژست ها و دکور ها را حسابی آچار کشی کند. طبقِ معمول هم این وظیفه را چه کسی بر عهده گرفته؟ احسنت! اکستونِ حق نواز.

تست کیفیت و بزرگ نمایی عکس های ما

خدایی این حجم از کیفیت را کجا دیده اید؟ بله همین جا در اکستون استودیو! فقط کافیست موستان را روی عکس ها بچرخانید…

تست کیفیت و بزرگ نمایی عکس های ما

خدایی این حجم از کیفیت را کجا دیده اید؟ بله همین جا در اکستون استودیو! فقط کافیست هر کجای عکس که می خواهید کلیک کنید…

چرا اکستون استودیو را برای عکاسی انتخاب کنم؟

شناخت دقیق مخاطبین شما

 • بیش از 5 سال کار با مشاغل مختلف باعث شده تا شناخت خوبی روی نیازها، علایق و سلیقه مخاطبین هدف شما داشته باشیم و هنگام عکاسی این موارد رو لحاظ کنیم.

زمان شما برای ما ارزشمند است!

 • ما خوب می دانیم که شما چقدر برای دیدنِ ماندگار ترین عکسِ زندگیتان هیجان زده اید و خدا می داند که ما خودمان برای تحویل و دیدنِ ذوقِ شما هیجان زده تریم. پس سرعت در کار آن هم در نهایتِ حفظِ کیفیت، یک اصلِ تعریف شده در اکستون استودیو است.

خلاقیت و کیفیت انجام کارها

 • یکی از بزرگترین اهداف ما در اکستون استودیو ارائه خدمات با کیفیت و خلاقانه به شماست! رضایت و حال خوبتان برای ما مهم هست!
  فایل های ریتاچ شده با کیفیت بسیار بالا به شا تحویل داده می شود.

ارائه خدمات در هر زمان و مکان (لوکیشن های جذاب)

 • علاوه بر عکاسی استدیویی امکان حضور تیم ما در لوکیشن شما وجود دارد، همچنین می توانیم به شما لیستی از لوکیشن های متنوع را پیشنهاد بدهیم و با سلیقه خودتان از بین آن ها انتخاب کنید.

قیمت مناسب

 • قیمت آتلیه عکاسی حتما بعد از کیفیتش برای شما مهم ترین دلیلِ انتخاب خواهد بود. ما تضمین می دهیم که هزینه ها با توجه به سطحِ کیفیِ کار ها، در نهایتِ انصاف و البته به طورِ سکته آوری شگفت انگیز خواهد بود.

تحویل پشت صحنه تدوین شده به شما

 • در صورت تمایل در حین عکاسی از مراحل کار پشت صحنه تهیه می شود و بعد از تدوین در اختیار شما قرار می گیرد که برای استفاده به عنوان پست و استوری در اینستاگرام بسیار جذاب است.

ما از چه تجهیزاتی استفاده می کنیم؟

استفاده از تجهیزات حرفه ای و نیروهای متخصص پیش نیاز ارائه ی خروجی با کیفیت و قابل قبول است؛ ما در اکستون استدیو از به روز ترین و حرفه ای ترین تجهیزات عکاسی و تصویربرداری استفاده می کنیم.

سوالات متداول شما در زمینه عکاسی

 • هزینه عکاسی چه قدر است؟

  با توجه به اینکه شرایط بسیار زیادی در تعیین تعرفه عکاسی دخیل هستند، نمی توان قیمت ثابتی در نظر گرفت؛ به عنوان مثال قیمت ثبت 5 شات عکاسی منو غذا در رستوران با قیمت 50 شات مادلینگ پوشاک در استدیو متفاوت است!
  به همین خاطر می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و از قیمت پروژه خود مطلع شوید. برای تماس اینجا کلیک کنید.

 • کیفیت عکس ها چه قدر است؟
  در صورت نیاز می توانیم فایل با کیفیت مناسب برای چاپ روی بیلبورد های تبلیغاتی را به شما تحویل دهیم!
  علاوه بر آن فایل سوپرزوم کروسل را هم به شما تحویل خواهیم داد.

 • لوکیشن عکاسی کجاست؟

  هر جا شما بخواهید!
  در منزل شما، در استدیو ما، طبیعت یا از لوکیشن های جذاب و متنوعی که به شما معرفی می کنیم.

 • آیا همه عکس های انتخابی ادیت رنگ و نور و ریتاچ می شوند؟
  بله؛ عکس هایی که توسط شما انتخاب می شوند علاوه بر اصلاح رنگ و نور، ریتاچ هم می شوند.

 • آیا می توانم همه عکس های گرفته شده را ببینم؟

  بله به فاصله کوتاهی بعد از عکاسی، همه عکس ها قابل مشاهده است و می توانید انتخاب کنید که کدام یک از عکس هایتان ادیت شود.