روتوش صورت در فیلم با گوشی ، اپلیکیشن روتوش صورت در فیلم

2 برنامه جادویی روتوش صورت در فیلم با گوشی

روتوش صورت در فیلم با گوشی، نه یک تایتل گول زننده برای بالا رفتنِ کلیک روی لینک سایت ماست، نه اتفاق عجیب و شگرفی که تا به امروز کسی به آن نپرداخته باشد.
در حقیقت فرق این مقاله این است که به سراغِ آموزش های پیچیده ادیت صورت نرفته ایم، خیلی ساده داریم می گوئیم قرار است چند برنامه روتوش صورت در فیلم اندروید نام ببریم.

بهترین برنامه روتوش فیلم کدام است؟

این که کدام بهترین است و کدام کار راه انداز ترین، قطعِ به یقین به میزانِ توقع و انتظار شما از یک برنامه روتوش صورت در فیلم دارد. اگر قرار است یک کارِ فوقِ حرفه ای، سفارشی و بی نقص تحویل مشتری بدهید قطعا نیاز به نرم افزار های ویرایشی چون پریمیر یا داوینچی ویزالو دارید.
اما همان طور که می دانید کار با این برنامه ها مهارتِ خاصی را می طلبد که از عهده خیلی از ما خارج است.
پس بهتر است برویم به سراغِ اپ های روتوش صورت در فیلم با گوشی.
البته فکر نکنید چون این برنامه ها رابط کاربری ساده ای دارند، پس نتیجه ای بچگانه و غیر حرفه ای تحویل می دهند، خیر! اپ های ایجادِ فیلتر چهره روی ویدیو همگی مجهز به لِول خاصی از AI هستند. هوش مصنوعی به کار رفته در آن ها می تواند یک نتیجه رضایت بخش به همراه داشته باشد.

کپ کات؛ اپلیکشن روتوش صورت در فیلم

روتوش صورت با اینشات ، بهترین برنامه روتوش فیلم

کپ کات همه فن حریف است، فضای ساده ای دارد و قرار نیست سر در گم بشوید. هم برنامه روتوش صورت در فیلم اندروید است هم آیفون.
برای استفاده از قابلیتِ به خصوصش در زمینه ویرایش چهره فقط کافی است برنامه را اجرا کنید، پروژه مد نظرتان را سلکت کنید، بعد از آمدنِ ویدیو در برنامه، یک بار روی نوارِ ویدیو بزنید تا انتخاب بشود. حالا مراحل زیر را طی کنید:

  • از لیست نوار ابزار پائین صفحه روی گزینه Enhance رو بزنید.
  • برای فیلتر گذاشتن روی صورت در ویدیو به سراغِ گزینه Face بروید.
  • حالا چندین آپشن برای تغییر شکلِ ظاهری صورت خود دارید. اولینش گزینه ریتاچ است که مد نظر شماست. حتی می توانید درجه مورد نیازتان را هم به شکلِ دقیق در همان قسمت مشخص کنید. البته پیشنهاد می شود هیچ وقت تا آخرین درجه نکشید که از حالتِ رئال بودن خارج نشود. الان دیگر پوستان مثلِ برگ گل ادیت شده.

راستی این ریتاچ کردن پوست تنها قابلیتِ کپ کات نیست بلکه می توانید از همان قسمت به اندازه صورت و زوایه فک، سایز بینی، درشتی چشم، روشنی پوست و سفیدی دندان هایتان هم صفایی بدهید.

PrettyUp؛ دومین برنامه روتوش صورت در فیلم با گوشی

آموزش روتوش چهره در ویدیو ، برنامه روتوش صورت در فیلم

این برنامه هم به سبک و سیاقِ کپ کات است اما با این تفاوت که به شکلِ اختصاصی فقط برای همین دغدغه کدنویسی شده است که البته از نامش مشخص است. بعد از نصب برنامه:

  • علامت + را بزنید و ویدیوی مورد نظرتان را انتخاب کنید.
  • برای واضح تر دیدنِ عملیاتِ آموزش روتوش چهره در ویدیو، با انگشتتان از دو طرف صفحه را بکشید تا تصویر زوم تر شود.
  • در لیست نوار ابزار یک سری از آپشن ها هستند که نیاز به تهیه نسخه پرمیوم دارند پس آن ها را ایگنور کنید چون کاری از دستمان بر نمی آید. شما با همان چند قابلیتِ free هم کارتان راه می افتد.
  • با گزینه face فرم صورت به شکلِ کلی قابلِ تغییر است. مثلا اندازه پیشانی، بزرگی و کوچکی فک، حذفِ غبغب و …. بعد از اعمال تغییرات، تیک بالای صفحه را بزنید تا همه چیز ذخیره شود.
  • حالا از قسمتِ beauty، می خواهیم پوست شما را تبدیل به خامه شَکِّلی کنیم. بعد از زدن روی بیوتی تعدادی آپشن در اختیارِ شما قرار داه می شود. مثلا smooth می تواند پوستِ شما را شفاف کند. هر چه قدر درجه را بیشتر کنید، خط خنده یا خط اخم محو تر می شود. در ضمن از سایر بخش هایش که پولی نیستند می توانید درشتی چشم و کوچکی بینی را هم انجام بدهید. این هم از آموزش روتوش صورت در فیلم با گوشی و تمام.

آیا روتوش صورت با اینشات ممکن است؟

اینشات هر اسطوره ای که باشد، اپلیکشن روتوش صورت در فیلم نیست. ولی خب اگر خواستید می توانید از فیلتر های اسکینی اش استفاده کنید یا میزانِ نور و درخشش صورت را کم و زیاد کنید.
برای این کار به قسمتِ filter بروید، واردِ adjust بشوید، حالا تغییراتی که می خواهید را اعمال کنید.
در همان قسمت اگر گزینه کناری adjust را بزنید (یعنی فیلتر) می توانید با فیلتر skin حالتِ روشن و نرمی به پوست خود بدهید. البته ما پیشنهاد می دهیم از همان دو اپلیکیشن مخصوص برای این کار استفاده کنید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *