تیزر تبلیغاتی مشاور املاک ، تیزر تبلیغاتی املاک ، ساخت تیزر تبلیغاتی مشاور املاک

5 راز جذابیت تیزر تبلیغاتی مشاور املاک

تیزر تبلیغاتی مشاور املاک از ایده پردازی تا عملی کردنش، شاید در نگاه اول به نظر برسد که نیاز به بهره هوشی بالایِ 200 داشته باشد! شاید هم نیاز داشته باشد اما ما 100 نوعِ مختلفِ هوش داریم.
پس باید اعتراف کرد که برای جذاب ساختنِ تیزر تبلیغاتی املاک، واقعا نیاز به داشتنِ هوش هیجانی بالای 200 است. اما چرا؟ مگر تیزر سازی برای این بیزینس چه تفاوتی با تبلیغِ سایر کسب و کار ها دارد؟ با اکستون استودیو همراه باشید.

برای تیزر تبلیغاتی املاک از صد در صدِ مغزتان استفاده کنید!

فروش زمین و مستغلات و حتی ساخت کلیپ تبلیغاتی املاک، در ده سالِ اخیر با تغییرات زیادی همراه بوده است.
در گذشته املاک داران برای نشان دادنِ یک کیس به ده ها مشتری، مسافتِ مغازه تا خانه موردِ نظر را طی می کردند و در این بیا و برو ها اگر شانس میزد یکی از مشتری ها پوچ نه و گُل از آب در می آمد.
این رفت و آمد با صرفِ هزینه مادی و معنوی همراه بود. هم مشتری و هم صاحبِ املاک باید در روز ساعت ها وقتِ خود را برای قانع کردنِ هم می گذاشتند.
اما حالا داستان فرق کرده است. ما دیگر می توانیم با ساخت تیزر تبلیغاتی مشاور املاک و بارگذاریش در سایت و پیجمان، از این هزینه ها جلوگیری کنیم.

چه کسانی به تیزر تبلیغاتی مشاور املاک نیاز دارند؟

ساخت تیزر تبلیغاتی مشاور املاک ، تیزر املاک ، تیزر مشاور املاک

شاید با خودتان بگوئید خب قطعا یک قصاب نیاز به تیزر مشاور املاک ندارد چون کارش این نیست.
این جواب تا حدی درست است اما تا قبل از آن که همان قصاب بخواهد خانه اش را به فروش بگذارد!
در حقیقت، هم کسانی که به طور تخصصی در صنعتِ فروش ملک فعالیت می کنند نیاز به ساخت تیزر تبلیغاتی مشاور املاک دارند، هم کسانی که بخواهند به صورتِ شخصی برای فروش دارایی و زمین خود از آن یک کلیپ املاک حرفه ای بسازند.
مشاوران از دو جهت نیاز به ساخت تیزر تبلیغاتی املاک دارند. اول از جهتِ معرفی خود و محیطِ جایی که در آن فعالیت می کنند. دوم از جهتِ معرفی کیس ها و مواردی که مشتریان باید از یک خانه ببینند. پس ما ساخت تیزر املاک را از همین دو جهت بررسی می کنیم.

ساخت تیزر تبلیغاتی مشاور املاک برای معرفی بیزینس

شما نیاز دارید تا کسب و کارِ خود را در بینِ انبوهی از رقبا معرفی کنید. اما این معرفی را در نمونه تیزر تبلیغاتی مشاور املاک هایی می بینیم صرفا از فضای داخلی آژانس خود و خدماتی که ارائه می دهند تیزر می سازند. در ای نوع تیزر ها معمولا:

اول نمای بیرونی موردِ توجه است

آژانس های مسکنِ حرفه ای هیچ ترسی از نشان دادنِ فضایِ بیرونی سازمان خود ندارند. چون می دانند به قدرِ کفایت جذاب هست که مشتری میلِ به دیدنش را داشته باشد.
از طرفی نمایِ بیرونی ساختمان در ساخت تیزر تبلیغاتی مشاور املاک اهمیتِ دو چندانی دارد. از این جهت که بیننده در حینِ پیدا کردنِ آدرس (که البته حالا دیگر اپلیکیشن ویز کار را راحت کرده) سر در گم نشود. ما هدفمان معرفی تمام و کمال و ثبتِ جانانه در ذهن مخاطب است. پس معمولا کار از نشان دادنِ عظمت بیرونی شروع می شود.

نشان دادنِ امکانات

در ساخت تیزر تبلیغاتی املاک، به رخ کشیدنِ امکانات عاملِ جلبِ اعتمادِ مشتری است.
عبور کردن از منظره داخلی به وسیله یک نمایِ طولانیِ جذاب و حرفه ای، به تصویر کشیدنِ لوازمی مثلِ سیستم عامل ها، پروژکتورها، میز کارکنان، فایل های طبقه بندی شده و به طورِ کلی هر فاکتوری که باعثِ تعریفِ کامل ترِ محیط داخلی می شود، معمولا از قسمت های دومِ یک تیزر املاک پسند است.

نمونه تیزر تبلیغاتی املاک ، کلیپ املاک ، کلیپ تبلیغاتی املاک

روایتِ نحوه تعاملِ کارکنان در تیزر تبلیغاتی املاک

تیزر های خوب همیشه از عنصرِ تاثیرگذاری به نامِ عاملِ انسانی استفاده می کنند.
حضورِ یک دستِ کارکنان در پشتِ میز ها، به تصویر کشیدنِ لباس های فرمِ مخصوصی که بر تن دارند و نحوه پاسخ گویی به مشتریان، علتِ جذابیت و کششِ مخاطبِ به دیدنِ این ساخت کلیپ تیزر تبلیغاتی مشاور املاک است.
هر چقدر این هارمونی و نظم در صحنه بیشتر برقرار باشد، بیننده بیشتر دوست دارد به این آژانسِ مسئولیت پذیر، جدی و منضبط اعتماد کند.

نشان دادنِ در دست داشتنِ سلیقه مشتری

تیزر تبلیغاتی مشاور املاک حرفه ای، داستان دارد. البته نه داستان های کلیشه ای آژانسِ دوستی طور. مثلا فردی را به تصویر می کشد که به حالتی خانه به دوش وار، به همراهِ تمامِ وسایل شخصی و خانواده اش به یک املاک مراجعه می کند.
این مشتری گله دارد که هیچ خانه ای که مناسبِ خودش و خانواده بزرگش باشد را نمی تواند پیدا کند و حالا مدت هاست که بعد از یک هفته اسباب کشی می کند. الان وقتِ چیست؟ نشان دادنِ سوپرمن بودن و به تصویر کشیدنِ تجربه محور بودنِ آژانس املاک شما. مشاوران به فردِ خانه به دوش فایل های مختلف را به همراهِ فیلم و تمامِ جزئیات نشان می دهند.
فرد مورد نظر هم که حالا از بینِ ده ها موردِ متنوعِ یک مورد را توانسته انتخاب کند بسیار هجان زده است. شاید این تیزر در ظاهر ساده به نظر بیاید ولی مشتری در ناخودآگاهش ثبت می شود که این فقط شما هستید که می توانید در پیدا کردنِ بهترین گزینه کمکش کنید.

تیزر تبلیغاتی مشاور املاک برای معرفی فایل

یادتان است در داستانِ بالایی گفتیم، آژانس مورد نظر فیلمِ فایل های مختلف را به مشتری نشان داد و کار را برای تصمیم گیری اش راحت کرد؟ این کلیپ ها باید به اغوا کننده ترین شکلِ ممکن ساخته شوند.
یعنی علاوه بر آن که طبقِ عادتِ همیشگی، عظمتِ نمایِ بیرونی را نشان می دهیم، باید پرسونایِ مخاطب را در نظر بگیرید و سایرِ جزئیات خانه یا ویلا را هم به او نشان بدهید.
مثلا ظرافتِ معماری داخلی، اتاق های خواب، سرویس بهداشتی، استخر و سونا، محوطه و هر فاکتوری که می دانیم جذاب است و مشتری از دیدنش به وجد می آید. همه این ها باعث می شود تا کار را برای تصمیم گیری او راحت کنیم، در زمانِ خودمان صرفه جویی کنیم و او را برای نشان دادنِ یک کیس از مغرب به مشرق نکشانیم.

ذهنتان برای ساخت تیزر املاک درگیر است؟ نمی دانید چطور شکوهِ کسب و کار خود را به تصویر بکشید؟ پس بهتر است به اکستون استودیو اعتماد کنید. نمونه روبرو یکی از تیزرهای حرفه ای اکستون استودیو است که مشاهده می کنید. 
برای سفارش ساخت تیزر درخدمتتان هستیم.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *