تغییر صدای خواننده با هوش مصنوعی ، هوش مصنوعی تغییر صدا اندروید ، هوش مصنوعی تغییر صدا رایگان

جدیدترین راه تغییر صدای خواننده با هوش مصنوعی

تغییر صدای خواننده با هوش مصنوعی از آن ترند های روی بورس است که این روز ها 50 درصدِ حجمِ اکسپلور را به خود اختصاص داده است.
احتمالا شما هم در دسته کسانی هستید که کنجکاوید بدانید چطور بیلی آیلیش آهنگ های استاد شجریان را می خواند یا جواد خیابانی عجب استعداد خوانندگی داشت و ما تا امروز بی خبر بوده ایم!
رفته رفته که بازار AI رونقِ بیشتری می گیرد، باگ های یک اپ یا سایت تغییر صدای خواننده با هوش مصنوعی هم کمتر و کمتر می شود. شاید حالا بشود با اندکی دقت متوجه شد که مثلا فلان آهنگ به کمکِ ربات تغییر صدای خواننده ساخته شده است، اما تا چند ماه آینده قطعا تشخیص این موضوع حتی برای اساتید موسیقی هم کار دشواری می شود.
بله؛ AI هر روز در حالِ متکامل تر شدن است و همان طور که در زمانِ کوتاهی صنعت فیلمسازی را کاملا متحول کرد، در عرصه موسیقی و شبیه سازی یا تغییر صدای خواننده آهنگ هم، انقلاب های بزرگ تری بر پا می کند.

تغییر صدا با هوش مصنوعی آنلاین ، ربات تغییر صدای خواننده

هوش مصنوعی تغییر صدا اندروید و آیفون وجود دارد؟

همان طور که در مقدمه گفتیم، هنوز راه زیادی تا در دسترس قرار گرفتنِ کامل و بی دردسرِ هوش مصنوعی تغییر صدا رایگان وجود دارد.
در حالِ حاضر فقط یک پلتفرم شبیه ساز وجود دارد که در ابتدا یک سایت تغییر صدای خواننده با هوش مصنوعی بود اما حالا دیگر می توانید از همان سایت نسخه بتای ربات تغییر صدای خواننده را روی هر دستگاهی که دارید نصب کنید از جمله ویندوز، اندروید، آیفون و غیره.
فعلا سایر راه ها صرفا یک پنل برای تغییر صدا با هوش مصنوعی آنلاین هستند.

معرفی سایت تغییر صدای خواننده با هوش مصنوعی

ما همه راه های موجود را تست کردیم، حتی یکی از سایت های کمتر شناخته شده یعنی APP.KITS.AI هم از اولین گزینه ها به نظر می آمد.
بعد از تحقیق متوجه شدیم سهولتِ استفاده از یک پلتفرمِ تغییر صدای خواننده با هوش مصنوعی، خیلی مهم تر از آن است که سایتی را معرفی کنیم که کمتر شناخته شده است اما به هنگامِ استفاده شما را به دردسر بی اندازد.
سایت اپ کیتس خروجی بی نظیری دارد اما ضرورتِ استفاده از فیلتر شکن قوی و سرعتِ نه چندان زیادش و از همه مهم تر رابط کاربری تقریبا پیچیده، باعث می شود انتخاب عمومِ مردم نباشد. البته اگر مایل هستید می توانید از این سایت استفاده کنید.
حالا بهتر است زیاد حاشیه نرویم و بریم سراغِ معرفی همان راهِ معروف اما این بار با ارائه جزئیات بیشتر.

VOICE.AI؛ بهترین راه تغییر صدا با هوش مصنوعی آنلاین

سایت تغییر صدای خواننده با هوش مصنوعی

این سایت مدام در حالِ به روز رسانی است پس قطعا قرار نیست با یک ربات تغییر صدای خواننده بی کیفیت و رده پائین یا برنامه ای که افکت گاز هلیومی به صدا اضافه می کند مواجه شویم.
برای استفاده از ویس ای آی، بدون نیاز به قند شکن وارد سایت voice.AI بشوید. فعلا بروید و یک نگاه کلی به آن بی اندازید تا فضایش برایتان آشنا باشد.
قبلش نیاز به انجام یک سری خرده کاری هست که در غیر این صورت خروجی گرفتن از این پنلِ تغییر صدا با هوش مصنوعی آنلاین را غیر ممکن می کند.

 1. خیلی ها در هنگام سر و کله زدن و مواجه ابتدایی با این وبسایت تغییر صدای خواننده با هوش مصنوعی، از این شکایت می کنند که چرا اصلا قابلِ استفاده نیست و کار نمی کند!
  چون ما در ایران زندگی می کنیم، این جا خیلی از چیز ها قابل استفاده نیست. قبل از هر کاری باید آی پی خود را تغییر بدهید. راه های ساده تغییر آی پی، چه در گوشی چه روی کامپیوتر زیاد هستند. برای آموزش سریع حتما این مقاله را مطالعه کنید.
 2. حالا که آی پی را تغییر داده اید، قبل از ورود به وبسایت هوش مصنوعی تغییر صدا رایگان باید یک کار دیگر  هم انجام بدهید.
  موزیکی که قصد دارید صدای خودتان یا خواننده دیگری را بر رویش قرار بدهید، نیاز به بی کلام شدن دارد.
  برای حذف وکال بدونِ نیاز به فیلتر شکن به اینجا سر بزنید. 
 3. حالا دوباره برگردید به سایتی که معرفی کردیم.
  در انتهای همین صفحه اصلی که الان در حالِ گشت زدن در آن هستید، راه هایی برای نصبِ این هوش مصنوعی تغییر صدا اندروید، آیفون، ویندوز و غیره تعریف کرده است.
  در واقع اگر می خواهید همیشه در دسترس باشد و نیاز به یک برنامه همراه هوش مصنوعی تغییر صدا اندروید دارید، به جای استفاده آنلاین بر روی دستگاه فعلی خود نصب کنید. 
 4. حالا که ایمیل و پسورد ساختید و رمز تایید به ایمیلتان ارسال شد، دیگر استفاده راحت است.
  البته توجه داشته باشید که به شکلِ دائم و همیشگی این هوش مصنوعی تغییر صدا رایگان نیست. شما با هر بار استفاده از اعتبار یا همان سکه های خود خرج می کنید.
  اما خودِ این برنامه تغییر صدای خواننده برای اندروید، راه هایی برای پرداخت نکردنِ هزینه گذاشته است.
  مثلا شما می توانید با معرفی این وبسایت به دوستانتان، یا جوین شدن در دیسکورد برای خود اعتبار بخرید.
  البته یک راه دیگر هم وجود دارد، شما می توانید هر بار با یک ایمیل جدید لاگین کنید!
  هر دفعه که یک ایمیل جدید بسازید و با آن وارد بشوید، 5000 سکه به اعتبار شما اضافه می شود.
  با این روش ها تازه می شود اسمش را گذاشت هوش مصنوعی تغییر صدا رایگان.
 5. همان طور که می بنید از قبل صدا های ترند شده و معروفِ تغییر صدای خواننده با هوش مصنوعی در داخل چک لیستش موجود است. مثلا می توانید انتخاب کنید.
  حالا برای استفاده از این هوش مصنوعی تغییر صدا اندروید یا آنلاین، ابتدا موزیکی که وکال را از آن حذف کردید داخلِ برنامه بیاورید.
  حالا می توانید برای تغییر صدای خواننده با هوش مصنوعی و یا حتی تبدیل صدای خود به خواننده، یک ویس کاملا بدونِ نویز از خواننده مورد نظرتان یا حتی صدای خودتان را اضافه کنید.
  کمی زمان می برد اما سریع تر از راه های دیگر از این سایت خروجی می گیرید.

سخن آخر

نکته پایانی این که شما می توانید در این وبسایت تغییر صدای خواننده با هوش مصنوعی، صدای خودتان را هم در آن لیست معروف و پر ستاره قرار بدهید.
به ازای هر باری که افراد از صدای شما استفاده کنند به اعتبارتان اضافه می شود. فکر می کنم فعلا هیچ نرم افزار تغییر صدای خواننده برای اندروید، به این پیشرفتگی وجود ندارد.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *