دانلود از یوتیوب ، سایت دانلود از یوتیوب ، دانلود ویدیو از یوتیوب

7 تا از معروف ترین سایت ها و اپ های دانلود از یوتیوب

دانلود از یوتیوب واقعا چرا باید یک دغدغه باشد؟
اصلا درک نمی کنم چرا پلتفرم های محبوبی مثلِ یوتوب، اینستا، اسپاتیفای، ساندکلود و …، آپشنِ بی هزینه ای در خودشان ندارند که بشود ساده و بی دردسر چیزی که می خواهیم را دانلود کنیم؟
چرا باید برای دانلود فیلمِ یک یوتیوبر هندی که ویدیو اش را ده سال پیش آپلود کرده و کلا3 ویو خورده است اما از بدِ حادثه به آن نیاز داریم، دست به دامنِ سایت دانلود از یوتیوب فلان و رباتِ بیسار بشویم؟
این چرا ها تمامی ندارند و گویا دلیلش یک چیز بیشتر نیست؛ نان رساندن به بات ها و وبسایت ها از طریقِ ایجادِ فضایی برای دانلود.
در هر صورت اگر شما هم با سوالِ چگونه از یوتیوب دانلود کنیم مواجه هستید، این مقاله را از کف ندهید.

سایت دانلود از یوتیوب بهتر است یا اپ و ربات؟

یوتیوب دانلودر ، دانلود فیلم از یوتیوب ، دانلودر یوتیوب

شاید سوالتان این باشد که نرم افزار دانلود از یوتیوب شیوه برتری است یا استفاده از وبسایت ها با کیفیت تر است.
حقیقت این است که بهتر بودن یک چیز را میزانِ راحتی شما از کار با فضا های مختلف تعیین می کند.
اپلیکیشن ها و نرم افزار های دانلود از یوتیوب، بیشتر به دردِ کسانی می خورد که مدام با لپتاب و تبلت در حالِ چرخ زدن در یوتیوب هستند و نیاز به یک بستر پایدار و نا محدود دارند.
اما بات ها و سایت های دانلود ویدیو از یوتیوب بیشتر ایده آل کسانی است که به طورِ تفننی در این مدیا هستند و گهگاهی احساس نیاز به یوتیوب دانلودر پیدا می کنند، از طرفی ترجیح می دهند حجمِ گوشیشان را بخاطر یک اپِ دانلود فیلم از یوتیوب پر نکنند.
شاید ندانید ولی بات ها اغلب بعد از مدتی اشتراکی می شوند و باید حق اشتراک بپردازید. به صورتِ کلی همه این ها یک کار می کنند و آن هم واسطه شدن برای دانلودِ محتوایی است که می خواهید.

دانلود از یوتیوب از طریق وبسایت

در ادامه شما را با  3 نمونه سایت دانلود از یوتیوب آشنا می کنیم که بیشترین ترافیک را دارند و از محبوب ترین های دانلودر یوتیوب هستند. از جمله:

btclod؛ لذتِ دانلود از یوتیوب به طور نامحدود

چگونه از یوتیوب دانلود کنیم

واقعا از خدا چه می خواهید؟ یک سایتی که نه فیلتر باشد، نه بعد از چند بار دانلود ادا و اطوار در بیاورد و شما را به ساخت اکانت و خرید اشتراک محدود کند، و نه حتی فضای پیچیده ای داشته باشد را از کجا می خواهید پیدا کنید.
بی تی کلود یک دانلودر یوتیوب حرفه ای است که از شما فقط یک لینکِ ویدیو می خواهد.
نشانی ویدیو مورد نظرتان را کپی کنید و در کادرِ وسطِ صفحه پیست کنید. حالا  چند ثانیه منتظر باشید تا کار را تمام کند؛ همین و بس.

Y2mate؛ یوتیوب دانلودر با سرعت برق و باد

برنامه دانلود از یوتیوب ، ربات دانلود از یوتیوب

سرِ خودتان را با گیج خوردن در وبسایت های مختلف درد نیاورید که بهترین دامنه موجود دانلود ویدیو از یوتیوب را برایتان آورده ایم.
این درگاه اصلا فضایِ پیچیده ای ندارد. عشقش یکی است و خدایش هم یکی.
در ضمن هنوز دستِ فیلترکنندگان به او نرسیده و می توانید بدونِ گذاشتنِ اَلک در مقابلش واردِ این دامنه دانلود از یوتیوب بشوید.
در وسطِ صفحه سایت یک نوار وجود دارد که به وضوح به شما می گوید لینکِ ویدیو مورد نظرت را که کپی کردی در من پیست کن و کیفیتِ مد نظرت را هم انتخاب کن حالا علی از تو ممد، گزینه استارتِ کنارم را بزن تا برایت دانلود کنم.
واقعا شیرین تر از این آموزش دانلود از یوتیوب را کجا خواندید؟

Givefastlink؛ سومین کاندید سایت دانلود از یوتیوب

آموزش دانلود از یوتیوب ، دانلود از يوتوب ، نحوه دانلود از یوتیوب

آیا از صفحاتِ پر از تبلیغِ وبسایت های جعلی خسته شده اید؟
می خواهید برای تقویتِ زبانتان ورژنِ اصلی فیلمِ مزاحمت ایرج ملکی را با دوبله انگلیسی از یوتیوب دانلود کنید اما هیچ سایتی که رابط کاربری ساده ای داشته باشد پیدا نمی کنید؟
دیگر نگران نباشید، گیو فست لینک اینجاست!
این سایت به گفته خودش Best All Video Downloader Online and Free تشریف دارد و دستِ هرچه دانلودر یوتیوب آنلاین را از پشت بسته است. مثلِ دو موردِ بالا، فقط به لینکِ ویدیو و انداختنش در کادرِ وسطِ صفحه نیاز دارید. (بدون نیاز به الک و فیلترشکن).

دانلود از یوتیوب با نرم افزار و اپ

الان که فکر می کنم سایت ها، اپلیکیشن ها و ربات دانلود از یوتیوب، به مراتبِ درآمد بیشتری از خودِ کمپانی یوتیوب دارند! چرا؟
از بس که تنوعشان زیاد است. آدم نمی داند دقیقا چه نیازی هست که این همه روش دانلود از یوتیوب در دنیا وجود داشته باشد.
اگر سایت ها را بالا و پائین کنید قطعا به این نتیجه می رسید که به ازای هر فیلمی که در یوتیوب هست، حداقل یک یوتیوب دانلودر هم وجود دارد که واقعا دستاوردِ بزرگی است.
القصه! با این نرم افزار های معروف می توانید همیشه و همه جا فیلمی که می خواهید را از این مدیا دانلود کنید:

SnapTube؛ اپی برای تمامِ فصولِ دانلود ویدیو از یوتیوب

روش دانلود از یوتیوب ، نرم افزار دانلود از یوتیوب

اگر دوست دارید همه کاره ترین دانلودر را نصب کنید و حجمِ گوشیتان را برای نصبِ دانلودرِ اپ های دگر پر نکنید، ما قطعا به شما اسنپ تیوب را پیشنهاد می دهیم.
این برنامه یک صومعه مستجاب کننده دعایِ اپ های دیگر هم است. به این صورت که برایتان از vine و فیسبوک و اینستا و … هم فیلم دانلود می کند.
حالا چطور کار می کند؟ دقیقا عینِ تمامِ اپ ها و سایت های دیگر. فقط عکس بدهید و جسد تحویل بگیرید.
لینکِ ویدیو را کپی کنید و در کادرِ url پیست کنید تا فرایندِ جستوجو، قابلیتِ دانلود حتی به صورتِ mp3 و بارگیری با کیفیت های دلخواه را آغاز کند.

Pure Tuber؛ دومین اپ تخصصی دانلود از یوتیوب

آموزش دانلود از یوتیوب ، ربات دانلود از یوتیوب

اپ های دیگر چه نشسته اند که ببینند pure tuber در حالِ گرد و خاک به پا کردن است!
قبل از شروعِ تعریف و تمجید باید بگوئیم که این اپ، هم برای سیستم عاملِ ios است هم اندروید. اما با عرضِ پوزش اگر قصد دارید این اپِ دانلود ویدیو از یوتیوب را بر روی لپتاپ یا pc نصب کنید، اول باید سیستم شبیه ساز بلو استکس را بر روی کامپیوترتان نصب کنید.
puretuber قابلیتی به شما می دهد که مجبور نشوید برای نادیده گرفتنِ تبلیغاتِ میان برنامه فیلم های یوتیوب، پشتِ سرِ هم پلک بزنید و به در و دیوار نگاه کنید چون تماماً حذفشان می کند.
از طرفی قابلیتِ تبدیلِ فایلِ mp4 به mp3 را هم دارد که این آپشن معمولا در بات های دانلود فیلم از یوتیوب دیده می شود. در ضمن زمانِ دانلود می توانید کیفیت فیلم را به تصمیم خودتان از 2k تا 4k انتخاب کنید.

4K Video Downloader؛ نرم افزار دانلود از یوتیوب مخصوص کامپیوتر

چگونه از یوتیوب دانلود کنیم ، روش دانلود از یوتیوب

نحوه دانلود از یوتیوب با این نرم افزار هم مثلِ مورد های قبلی هیچ گونه پیچیدگی ندارد.
بعد از نصب برنامه، لینک ویدیو مورد نظر را در قسمتِ paste link قرار بدهید. حالا از شما می پرسد با کدام کیفیت بیشتر حال می کنید، همان را انتخاب کنید.
در همان حالت تعیین کنید که دوست دارید mp3 باشد یا mp4، فایل مورد نظرتان را انتخاب کنید و حالا استارت دانلود را بزنید و تمام.

بهترین ربات دانلود فیلم از یوتیوب

من خودم به شخصه تا به حال علاقه ای به استفاده از این سایت ها و نرم افزار ها نداشته ام.
به جایش از یارِ ندیم و دیرینم یعنی تلگرام به عنوانِ واسطه کمک می گیرم.
همان طور که می دانید ربات های دانلودر اغلب بعد از مدتِ کوتاهی اشتراکی می شوند و باید سرِ کیسه را شل کرد تا از آن ها استفاده کرد. اما اگر می خواهید به طورِ نا محدود و رایگان از یک رباتِ به درد بخور که هم رزولوشن های متنوع دارد و هم فایل تصویری را به صوتی تبدیل می کند استفاده کنید، بروید سراغِ (utubestbot).
برای راه اندازی اش ابتدا از شما می خواهد در سه چنل عضو بشوید که انصافا هم چنل های به درد بخوری هستند.
بعد از عضویت می توانید روزانه هر تعداد که خواستید لینکِ ویدیو از یوتیوب کپی کنید و داخلش پیست کنید و هی فیلم دانلود کنید، هی، هی… .
به طورِ کلی این مورد می تواند در دسترس ترین برنامه دانلود ویدیو از یوتیوب در داخلِ گوشی باشد.

امیدواریم از این سایت ها، اپ ها و باتِ دانلود از یوتوب محبوبِ ما استفاده کنید و از دانلودِ محتوایِ کمیابی که دنبالش بوده اید نهایت لذتِ حلال را ببرید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *