چالش تولد ، چالش تولد اینستا ، ساخت چالش تولد

6 ایده کلیپ چالش تولد جالب

چالش تولد هم مثلِ صد ها رویدادی که پس از محبوبیت سوشال مدیا در جهان شکل گرفت، حالا دیگر الان به یک کارِ جالب و پذیرفته شده تبدیل شده است.
ما هر آنقدر هم که خودمان را به افسردگی بزنیم و حوصله بزن و بکوب در روزِ تولدمان را نداشته باشیم، باز هم اگر اطرافیان این روز را به ما تبریک نگویند، دلمان می شکند و احساس تنهایی می کنیم.
چالش تولد اینستا و تیک تاک یکی از روش های کم خرج و سریع به منظور خاص اعلام کردنِ روزِ تولدمان برای دریافتِ سیلی از تبریکات است. اما چگونه باید خلاقانه و کوتاه باشد؟

برای چالش تولد به چه وسایلی نیاز داریم؟

چالش تولد کودک ، ویدیو چالشی تولد ، چالش تولد با شمع

ایده پردازی و ساخت چالش تولد هم، مثلِ هر کارِ پارتی محور دیگری نیاز به یک سری وسایل دارد.
البته این کاملا وابسته آن است که شما دوست دارید تا چه حد این ویدیو چالشی تولد را مجلل برگذار کنید. مثلا گاهی فقط ایده مان با یک کاپ کیک و یک عدد شمع قابلِ پیاده سازی است.
گاهی هم دوست نداریم زیادی مینیمال و ساده باشد پس باید به فکرِ خریدِ دسته گل، چند بادکنک هلیومی، لباسِ مخصوص، کیکِ بزرگ، نوشیدنی ویژه و سایرِ هَله هوله ها باشیم.
اما به طورِ کلی چالش ها هر چه جمع و جور تر و خودمانی تر باشند، احساسِ خلاقانه بودن و صمیمیت بیشتری به مخاطب منتقل می شود.
این گونه بقیه هم تشویق می شوند با این دکور ساده، یک چالش تولد اینستا یا تیک تاک بروند و امسالشان را متفاوت استارت بزنند.

چالش تولد مرموز

این چلنج را همین الان به صورتِ کاملا من در آوردی از خودمان خلق کردیم و احتمالا خودمان قصدِ اجرایش را داریم.
به این صورت که دوربین را روشن کنید، حالا تمامِ چراغ ها را خاموش کنید طوری که هیچ روزنه نوری در کادر مشخص نباشد.
مقابل دوربین قرار بگیرید و یک فندک یا یک شمع را جلوی صورتتان روشن کنید.
حالا چند ثانیه چشمانتان را ببنید و بعد شعله را فوت کنید. الان که دوباره فضا تاریک شده روی صفحه سنتان را با این جمله بنویسید؛ مثلا: پایانِ 24 سالگی.
می توانید رویش از موسیقی های چالشی تولد هم استفاده کنید که با یک سرچ در گوگل، معروف ترینش را برایتان می آورد.

چالش تولد برای بچه ها و نوزادان

کلیپ چالشی تولد ، چالش تولد دخترانه ، چالش تولد با شمع

تو را به خداوندی خدا بچه های زبان بسته را برای ساخت یک چالش تولد اینستا به فنا ندهید.
یعنی چه که لبِ دریا نشسته اید و بعد قلاب ماهیگیری را در آب می اندازید و به جای ماهی یک بچه از آب بیرون می کشید؟(البته کمی خیالات قاطی این جمله بود ولی منظور حفظِ ایمنی کودک است).
به جای این کار می توانید از تئوری معروفِ لک لک ها استفاده کنید. به این صورت که بچه را در یک سبد یا قنداق امن بگذارید، حالا خرجش خریدِ یک عروسکِ بادی لک لک است.
سبد و عروسک را طوری کنار هم بگذارید که انگار لک لک بچه را به منقار گرفته. تنها لوکیشن شما هم جلویِ دربِ ورودی خانه است.
به این صورت که درب را باز می کنید و بعد با این صحنه مواجه می شوید. البته تا به حال این چالش تولد کودک را در جایی ندیده ایم پس بیائید و شما اولین اجرا کننده اش باشید.

ساخت چالش تولد با دوستان

این هم می تواند چالش تولد دخترانه باشد هم پسرانه. به این صورت که شما مشغولِ انجام کار های روزانه هستید، بعد به ناگهان و خیلی ضرب العجل گونه، چند نفر از دوستانتان با کیک و شمع و بادکنک و کلاه بوقی به سمتتان می دوند.
دقیقا به محضِ فوت کردنِ شمع، مجلس تمام می شود، کیک را می برند، کلاهتان را از سرتان بر می دارند و همه از داخلِ کادر متفرق می شوند. شما هم انگار نه که اتفاقی افتاده، خیلی پوکر وار دوباره سرِ کارِ قبلیتان بر می گردید.

چالش تولد اینستا با تایمر

در این حالت شما می توانید از تایمرِ گوشی یا ساعتِ لپ تاپ استفاده کنید. به این صورت که ساعتِ 23:5 را با حالتِ ثانیه شمارش روی صفحه بندازید.
بعد به محضِ آن که ساعت به 00:00 رسید، یا یک لیوان نوشیدنی در جام بریزید یا چالش تولد با شمع بروید و  شعله ای که بر روی کیک کوچکتان است را فوت کنید. 

چالش تولد در طبیعت

اگر در روزِ تولدتان توانستید به دریا بروید، حتما این چالش را انجام بدهید.
به این صورت که لبِ ساحل بنشنید طوری که آخرین ضربه آرامِ موج به نوکِ انگشتانِ پایتان برسد. حالا عدد سنِ پارسالتان را روی شن ها بنوسید (یک فیلم دیگر هم بگیرید و دقیقا در همین پوزیشین سنِ امسالتان را بنویسید).
بعد از آن که موج آمد و عدد قبلی را شست و داشت بر می گشت، با یک حرکتِ ادیت ویدیو، فیلمِ عددِ سن امسالتان را به لحظه برگشتِ موج به دریا بچسبانید. این مونتاژ طوری است که می خواهد بگوید امسالتان را توسطِ دریا هدیه گرفته اید.
یادتان باشد یک چالش تولد استاندارد خیلی طولانی نیست و کمتر از 15 ثانیه است؛ چون قرار نیست یک فیلمِ حماسی 190 دقیقه ای بسازیم.

چالش تولد در آتلیه

برای معرفی این چالش ها دیگر حرفی برای گفتن نیست فقط جذابیت ویدیو هاست که سخن می گوید.
یادتان که نرفته اکستون استودیو خاص ترین ویدیو های چالش تولد را با بهترین قیمت و حرفه ای ترین تجهیزات می سازد؟ پس تا دیر نشده با ما تماس بگیرید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *