حذف واترمارک از عکس ، حذف واترمارک ، پاک کردن واترمارک

5 راهِ ساده برای حذف واترمارک از عکس

حذف واترمارک از عکس یعنی این که: ببخشید آقای عکاس، ما می دانیم این تصویر تحتِ حقوق نشر است و باید برایش پول بدهیم، ولی چون این جا همه چیز به دلار خیلی گران است در نتیجه شرمنده اخلاق ورزشیتان، پول نمی دهیم ولی به جایش واترمارکت را خیلی خلاقانه و تر و تمیز حذف می کنیم.
بله! در کمالِ صداقت می گوئیم که این کار اخلاقی نیست و اگر کمپانی نشرِ عکس یا خودِ هنرمند می خواست، این تصویر را بدونِ علامت تجاری در اختیارِ ما می گذاشت تا ما هم زحمتِ حذف واترمارک را بر دوش نکشیم.
اما خب، چه می شود کرد؟ این روزگار آدم را به انجامِ صد دغل و شامورتی بازی وادار می کند. حتی نویسنده این مقاله هم با آن که می داند این کار اخلاقی نیست مجبور است ترفند هایش را آموزش بدهد چون باید پول در بیاورد.
در هر صورت اگر دوست دارید چند روشِ راحت و سریع برای پاک کردن واترمارک یا لوگو از روی تصاویر یاد بگیرید، این مقاله را تا آخر بخوانید.

حذف نوشته از روی عکس با گوشی

حذف واترمارک از عکس به دردسرش می ارزد؟

خب می دانید، هم بله هم نه! گاهی پیش می آید که شما ساعت ها وقت صرفِ پیدا کردنِ یک تصویرِ کاملا متناسب با محتوایتان می کنید ولی دقیقا همان اصلِ کاری نیاز به اجرای فنونِ پاک کردن واترمارک دارد.
از طرفی هم، خیلی کم پیش می آید امروزه در دریایِ سایت ها و اپلیکشن های دانلودِ عکس، چیزی که می خواهیم را در تعدد و تنوع مختلف پیدا نکنیم. پس اگر عکسِ A1 نیاز به پاک کردن واترمارک دارد، برویم سراغِ A2 که مشابه است و در سایتی با عکس های استوک و بدون لوگو قابلِ دانلود است.
خب حالا اگر به اندازه ما زندگی را راحت نمی گیرید و دقیقا دست گذاشته اید روی همین تصویری که نیاز به آموزش حذف لوگو از روی عکس دارد، بسم الله! این شما و این هم یادگیری راه های حذف نوشته از روی عکس با گوشی.

حذف واترمارک با محبوب ترین اپِ دنیا

پیکسارت؛ بله مثلِ همیشه پیکسارت می تواند شما را در این چالش هم کمک کند، البته با ضریب خطایِ بی نهایت پائین و با بالاترین دقتی که یک اپِ داخلِ گوشی می تواند این کارِ ظریف را انجام بدهد.
فقط کافی است تصویری که نیاز به حذف واترمارک دارد را انتخاب کنید، در نوار ابزار پائین، روی آپشن Remove بزنید، حالا جا هایی که نیاز به حذف لوگو از روی عکس دارند را انتخاب کنید، در اخر ریمو را بزنید. همین! تمام شد.
ما این فرایند را روی 7 تصویر که در حساس ترین نقطه ها  واترمارک داشت پیاده کردیم و نتیجه واقعا طبیعی از آب درآمد. البته حتما نت و vpn خود را برای این کار روشن کنید و نسخه آنلاک شده را هم دانلود کنید.

بهترین اپلیکیشن ادیت عکس ، بهترین اپ ادیت عکس

حذف واترمارک با mind on map

سایت mindonmap، یک سرویس تمام وقت و یک سایت حذف لوگو از روی عکس آنلاین است.
خوبیِ این درگاه پیچیده نبودنِ رابط کاربری اش است. برایتان به راحتی تاریخ روی عکس، متن و فونت های ریز و درشتی که به صورت کمرنگ یا پر رنگ در پس زمینه عکس هستند، شئ و هر وسیله اضافی و تو مخی و هم چنین لوگوی تجاری را حذف می کند.
این سایت یکی از ساده ترین راه ها برای حذف نوشته از روی عکس با گوشی یا هر سیستم دیگری است.

حذف واترمارک از روی عکس با گوشی و برنامه مخصوص

خبر خوش برای اندرویدی ها که این بار هم می توانند راحت تر از آیفون دار ها به سراغِ دانلودِ اپ های مختلف بروند.
واترمارک ریمو یک ابزار تخصصی و با فضایی آسان است که می توانید با خیالِ راحت پروسه حذف واترمارک از عکس های خود را به او بسپارید.
پس از آوردن تصویر مورد نظرتان در فضای برنامه، خودش به شکلِ اتوماتیک قسمت هایی که با لوگو یا واترمارک پوشیده شده اند را شناسایی می کند و مراحلِ پاکسازی را آغاز می کند. در حقیقت لازم نیست حتی برایش مشخص یا تعریف کند، خودش کارِ خودش را بلد است.

Inpaint: حذف واترمارک از عکس به شکلِ انلاین

برای حرفه ای هایی که به فکرِ حذفِ لوگو و واترمارک هستند، قطعا یک گزینه بیشتر  وجود ندارد و آن هم استفاده از برنامه فوتوشاپ است.
همان طور که می دانید همه انسان ها به یک میزان قابلیت ندارند و هرکسی باید در حوزه تخصصی خودش حرف برای گفتن داشته باشد. اگر شما هم تا به امروز فرصت یا علاقه ای برای یادگیری این نرم افزار محبوب نداشته اید، باید بدانید که دنیا به آخر نرسیده و می توانید سراغِ یک میانبر یعنی حذف واترمارک از عکس آنلاین بروید.
اینپینت، مدت هاست که نسخه دسکتاپ خدماتش را طراحی کرده که فقط کافی است وارد سایتش شده و دانلودش کنید. اگر نمی خواهید روی دسکتاپ داشته باشید، کارتان با سرویس آنلاینش هم راه می افتد.
روی لینک زیر بزنید و با آپلود تصویرتان، لذتِ سرعت و ظرافتِ حذف لوگو از روی عکس را تجربه کنید.

خفن ترین وبسایت حذف واترمارک از عکس

سایت حذف واترمارک از عکس کم نیست، اما وبسایتی که بتواند واتر مارک ویدیو را هم کاور کند واقعا کیمیاست. البته تصور نکنید کارش به کیفیت حذف کردن لوگو از روی تصاویر است اما پروسه محو سازی و ناخوانا کردن واترمارک از روی ویدیو را برایتان انجام می دهد.
تا به این جا وبسایت مورد نظرمان از لحاظِ کیفیتِ کاری محبوب بوده است، اما باگی این سایت حذف لوگو از روی عکس دارد، نداشتنِ آپشن preview است. 99 درصد سایت ها و اپ ها این قابلیت را به شما می دهند که وقتی لوگو یا شئ اضافی را حذف می کنید، قبل از دانلود و سیو کردن آن را بررسی کنید.
متاسفانه این سایت تا به این جا چنین امکانی به کاربر نداده اگر قصد دارید نتیجه کار را ببنید تنها راهتان دانلود کردن تصویر، بعد از اعمالِ حذف واترمارک از عکس است.

اگر  از سایت هایی که معرفی کردیم استفاده کرده اید، بگویید کدام سایت یا اپ بهترین نتیجه ممکن را برایتان به همراه داشت؟

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *