ایده ولنتاین ، تم ولنتاین ، ایده برای ولنتاین

با این 5 ایده ولنتاین محبوبتان را میخکوب کنید

ایده ولنتاین و پر و بال دادن به آن، بعد از چالشِ غافلگیری در روزِ تولدِ دو همسفر در مسیر عشق، قشنگ ترین چالشِ زندگیشان است. روزی که از لحظه باز کردنِ چشم ها تا آخرین ثانیه شبش، سرشار از عواطف و گفت و شنود های عاشقانه است.
پس در گیر و دار بودن برای خریدِ تم ولنتاین نه تنها هزینه ای بیهوده نیست، بلکه می تواند پیوندِ دو فرد را از قبل محکم تر کند.
حالا چطور برای محبوبمان یک شبِ افسانه ای بسازیم؟ با اکستون استودیو همراه باشید.

همه به دنبالِ ایده ولنتاین هستند؛ از آدونیس تا ما

ایده برای ولنتاین ریشه در اسطوره های یونایی دارد. در حقیقت اولین کسی که دکور ولنتاین را به رنگِ قرمز در آورد، آدونیس، عاشق و دلباخته آفرودیت بود.
او برای آن که بتواند عشقِ خالصش را به این الهه یونانی نشان بدهد، از جاده ای عبور کرد که سرتاسرش پوشیده از گل های رزِ سفیدِ خار دار بود و برای همین خونش سفیدی این گل ها را به رنگِ قرمز در آورد.
اما نامِ ولنتاین از یک قدیسِ مسیحی گرفته شده که در آخرین نامه عاشقانه اش به محبوبِ خود، آن را با امضایِ (ولنتاینِ تو) به پایان رساند. پس آن بود که این روز به نامِ روزِ عشقِ خالص نام گذاری شد طوری که تا امروز پابرجا ماند و ما را درگیرِ چالشِ خرید تم ولنتاین و ساخت ایده ولنتاین کرد.

تم ولنتاین چیست؟

دیزاین ولنتاین در خانه و هر جای دیگری، نیاز به خرید وسایل ولنتاین دارد. شاید در نگاه اول به نظر برسد این ابزار خیلی کودکانه هستند. اتفاقا منظورِ طراحانِ این وسایل هم همین است. یعنی نشان دادنِ عشق به پاک ترین و کودکانه ترین شکلِ ممکن. تمِ ولنتاین دو نفره شاملِ:

  • باکس های کوچک و بزرگ هدیه (که اگر خرس داخلش نباشد حکمِ کات کردن را دارد)
  • بادکنک های قرمزِ قلبی شکل
  • نوتلا به میزان کافی
  • مارشمالو به قدرِ کفایت
  • لباس قرمز
  • شکلات (ترجیحاً قلبی شکل) که اصلا اگر نباشد یعنی شما هیچ چیزی از ایده ولنتاین ندانسته اید.
  • گل و گلدان و سبدِ گل که به شکلِ حرفِ اولِ انگلیسی اسم است
  • باکسِ موزیک و سس شکلات برای آقایان و خانم های قِری

اگر هیچکدام از این ها را در ساختِ ایده برای ولنتاین معشوقِ خود خریداری نکردید، باید به فکرِ سپری کردنِ روز های سختِ سینگلی از 25 بهمن تا پایانِ عمرِ خود باشید 🙁

5 ایده برای ولنتاین اسطوره ای

خب خب حالا زمانِ آن رسیده که پارتنرِ خود را جوری شگفت زده کنید که فقط در آن شب به فکرِ دادنِ عشق به شما باشد. این ایده ها هم می توانند دیزاین ولنتاین در خانه باشند هم خارج از آن. حاضرید بچه ها؟؟؟

ساختِ دنیایِ شیشه ای؛ اولین ایده برای ولنتاین

این ایده سورپرایز ولنتاین به این گونه است شما با ساختِ یک گویِ شیشه ای بزرگ، می توانید یک دنیایِ خیالی و عاشقانه بسازید. بادکنک های سوپر بالنی خیلی بزرگی وجود دارند که شما می توانید به راحتی با جستوجو در اینترنت پیدا کنید.
این بادکنک ها آن قدر بزرگ هستند که به راحتی نصفِ یک اتاق در آن جا می گیرد. فقط توجه داشته باشید که حتما بی رنگ (طرحِ شیشه ای) آن را انتخاب کنید تا خیال انگیز بودنِ تم ولنتاین داخلِ آن کاملا مشخص باشد.
حالا می توانید درونش ریسه ببندید، بادکنک های قرمز کوچک تر به سقفش بچسبانید و آن را حسابی پر از باکس های سرخ و شکلات های قلبی شکل کنید. ( می توانید بعد از ورودِ معشوقتان به بالن، آن را به آسمان رها کنید و بعد فرار کنید. یوووهااهاااا).

ایده برای ولنتاین و عکس هایش

البته در این تم ولنتاین برای عکاسی نیاز به همکاری با یک فردِ دیگر هم دارید.
در این جا فقط لازم است هر دو لباسِ قرمز بپوشید و در جایی به طبیعت بروید. حالا یک دیگر را در آغوش بگیرید و از یک نفرِ دیگر بخواهید یک سبد رزِ قرمز ( ترجیحا برگ گلش) را بر سرتان بپاشد.
دوربینی که روی سه پایه است و در حالِ گرفتنِ عکس از شماست، تصاویرِ شگفت انگیزی ثبت می کند.
در عکستان انگار شما در زیرِ بارانی از گلِ سرخ ایستاده اید. در حقیقت بجز هزینه برای گل، شما هیچ خرجِ دیگری برای گرفتنِ این عکس ندارید. برای همین در دسته تم ولنتاین ساده اما عاشقانه و جذاب قرار می گیرد.

ایده ولنتاین برای زوج های فان

تمامِ این ها، هم ایده ولنتاین برای پسر و هم دختر است؛ پس هیچ محدودیتِ جنسیتی ندارد.
اما اکستون به صورتِ اختصاصی این ایده تم ولنتاین را به زوج های فیلم و سریال باز پیشنهاد می دهد.
فکر می کنم تقریبا همه ما سریال اسکوئید گیم را دیده ایم. سربازانِ این سریال لباسِ قرمز و یک ماسکِ عجیب به چهره داشتند. تم ولنتاین هم چه رنگی است؟ آفرین! قرمز.
این لباس ها در حاضر هم در ایران به فروش می رسند. پس دو از آن دست تهیه کنید.
حالا برای آن که لوکیشن از نماد های اصلی ولنتاین خالی نباشد، هر کدام یک بادکنکِ قرمزِ قلبی در دست داشته باشید و با همان لباس ها ژست های عاشقانه بگیرید.

ایده ولنتاین حرفه ای

گاهی خریدِ تجهیزاتِ ولنتاینی ده برابرِ چیزی می شود که تخمین می زدیم.
پس لازم است سری هم به تم ولنتاین برای آتلیه ها بزنیم. آتلیه ها، هم لباس های مخصوص دارند هم ماکتِ کیک و هم هزارانِ چیزِ دیگر که اگر خودمان بخواهیم تک تک خریداریشان کنیم، هزینه اش ده ها برابرِ یک شات در آتلیه عکاسی می شود.
یکی از چند ایده ولنتاین که در آتلیه های مخصوص پیدا می شود، استفاده از باکس های بزرگِ قرمز است. این باکس ها آنقدر بزرگ هستند که یک فرد به راحتی در آن جای می گیرد. (البته برای قاچاقِ انسان نیستند بلکه یک هدفِ معصومانه تر دارند).
یکی از طرفین در داخلِ این دکورِ بزرگ قرار می گیرد.
چون می خواهیم به مخاطب نشان بدهیم بزرگترین هدیه دنیا، دقیقا خودِ شما هستید.
حالا این که چطور به هم نگاهِ عاشقانه کنید و چه نماد هایی از ولنتاین را دست داشته باشید، چیزی است که عکاس به شما یاد می دهد.

برای عکاسی ولنتاین هم کلی ایده های ناب داریم. تا از دست نرفته مقاله ایده عکس ولنتاین را بخوانید.

خب در پایان مقاله امیدواریم با این ایده ها پیوندِ عشقتان به اندازه گره یک طناب محکم تر از سال های قبل بشود.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *