برنامه ساخت کلیپ حرفه ای ، بهترین برنامه برای ساخت کلیپ حرفه ای

با 9 برنامه ساخت کلیپ حرفه ای طوفان به پا کنید

برنامه ساخت کلیپ حرفه ای می تواند همین (کپ کات) باشد که حالا دیگر در گوشی همه ما پیدا می شود.
یا نه، شاید تعریفتان از نرم افزار ساخت کلیپ حرفه ای چیزی فراتر از کار با این نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام باشد.
مثلا دلتان بخواهد (HitFilm Express) را یاد بگیرید. می دانید، حقیقت این است که ما نمی دانیم شما تا چه حد می خواهید پرفِکت و بی نقص باشید، پس مجوریم همه آن چه وجود دارد را مقابلتان بچینیم تا بنا بر نیازتان یک مورد را انتخاب کنید.
اکستون استودیو مثلِ همیشه با صبر و عشق این وظیفه را انجام می دهد.

همه ما کار با برنامه ساخت کلیپ حرفه ای را بلدیم؟

نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام ، بهترین نرم افزار ساخت کلیپ برای کامپیوتر

حقیقت این است که ما دیگر حتی از دم و بازدمِ خودمان هم فیلم می گیریم و به اشتراک می گذاریم. پس این اقتضایِ عصرِ ماست که کار با چند برنامه درست کردن کلیپ حرفه ای را بلد باشیم.
محتوای ویدیوی امروزی، اگر کوچک ترین باگ، موسیقی نامناسب، لرزشِ تصویر، صدایِ بی کیفیت، متنِ غلط املایی دار و خیلی از مواردِ دیگر را داشته باشد، به راحتی تبدیل به سوژه ای برای استند آپ کمدین های اینستاگرامی می شود.
پس شما کار با نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام و اپ های دیگر را یاد می گیرید تا علاوه بر حرفه ای بودن، دلیلی برای وایرال شدنِ منفی هم نداشته باشید.
اگر سری به این اپ ها زده باشید متوجه می شوید که فضایِ پیچیده ای ندارند و با چند بار سر و کله زدن با یک نرم افزار کلیپ ساز حرفه ای، خودتان استادِ ادیت می شوید.

معرفی بهترین برنامه برای ساخت کلیپ حرفه ای

باید اعتراف کنیم که پیشنهاد دادنِ بهترین نرم افزار ساخت کلیپ برای کامپیوتر با معرفی قوی ترین نرم افزار ساخت کلیپ اینستاگرام برای گوشی متفاوت است.
حتی گوشی با گوشی هم فرق دارد. مثلا اپی که در سامسونگ قابلِ نصب است شاید نرم افزار ساخت کلیپ حرفه ای برای آیفون نباشد. پس خودتان را برای یک لیستِ تفکیک شده آماده کنید.

Lightworks، خفن ترین برنامه ساخت کلیپ حرفه ای در pc

بهترین برنامه ساخت کلیپ برای اینستاگرام ، نرم افزار ساخت کلیپ حرفه ای

این برنامه ویرایشیِ فیلم به راحتی می تواند بهترین نرم افزار ساخت کلیپ برای کامپیوتر لقب بگیرد.
فضای بسیار کاربر پسندی دارد و زود می توانید با قابلیت هایش اُخت شوید. یعنی اگر دلتان می خواهد یک فیلم در حدِ استاندارد های هالیوودی ویرایش کنید، ما این برنامه برای ساخت کلیپ حرفه ای را به شما پیشنهاد می دهیم.
در ضمن تقریبا 99 درصدِ فرمت های ویدیویی را پشتیبانی می کند. در حقیقت لایت وورک، بعد از پریمیرِ افسانه ای قطعا بهترین برنامه ساخت کلیپ برای کامپیوتر محسوب می شود.

Video pad، بهترین برنامه ساخت کلیپ برای اینستاگرام (pc)

ساخت کلیپ با عکس و آهنگ برای اینستاگرام ، نرم افزار کلیپ ساز حرفه ای

(ویدیو پد) جزء ساده زیست ترین اما در عینِ حال شگفتی ساز ترین برنامه حرفه ای ساخت کلیپ در کامپیوتر است.
یعنی حتی لازم نیست یک روپیه خرج کنید اما از نتیجه هیجان زده شوید. ابزار های مختلفی برای افزایش کیفیت فیلم دارد. ترنزیشن های قابلِ تنظیم برای جذاب تر شدنِ کار دارد. با هر مدیای به اشتراک گذاری فیلم و کلیپ هم روابطِ حسنه دارد. به صورتِ کلی جایگاهِ دومِ بهترین نرم افزار ساخت کلیپ برای کامپیوتر، کاملا برازنده اش است.

Quik، کاندیدای بهترین برنامه برای ساخت کلیپ حرفه ای (اندروید)

نرم افزار ساخت کلیپ حرفه ای برای ایفون ، برنامه کلیپ ساز حرفه ای برای اینستا

اندروید دار ها کلا خوش به حالشان است چون هیچ وقت محدودیتی برای نصبِ یک نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام و سایرِ مدیای های دیگر ندارند.
برنامه (کوئیک) یکی از آن اپ های شاهکارِ ساخته شده با هوش مصنوعی است که می تواند حسابی هیجان زده تان کند. رزولوشنِ خروجی کار حیرت انگیز است، فضایِ کاربر محوری دارد، می تواند به صورتِ خودکار ویدیو بسازد، ساده ترین برنامه ساخت کلیپ حرفه ای با متن است.
اما خب اگر صادق باشیم، قطعا نمی تواند با (ویوا کات)، (اینشات)، (ویوا ویدیو) و (کاین مستر) در کسبِ مقامِ بهترین برنامه برای ساخت کلیپ حرفه ای رقابت کند و اول شود.

vinkle، چه میکنه این برنامه ساخت کلیپ برای اینستاگرام!

برنامه درست كردن كليپ حرفه ای ، برنامه حرفه ای ساخت کلیپ ، برنامه برای ساخت کلیپ حرفه ای

یعنی شما هر طرف که سر بچرخانید به راحتی می توانید یک نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام پیدا کنید که مثلِ آب خوردن خروجی می دهد.
یکی از این نرم افزار ها که اتفاقاً روی گوشی نصب می شود و اندرویدی است، (وینکل) است.
این اپ می تواند بهترین گزینه های روی میز برای ساخت کلیپ با عکس و آهنگ برای اینستاگرام باشد، قابلیت های افتر افکتی اش دیوانه تان می کند، قالب ها و پوسته های متنوعی برای ساخت ویدیو دارد، زمانِ به اشتراک گذاری هم تمامِ شبکه های اجتماعی را ساپورت می کند.
به صورتِ کلی، دانلود خورِ این برنامه ساخت کلیپ حرفه ای به صورتِ عجیبی بالاست.

VivaCut، جزء محبوب ترین برنامه ساخت کلیپ حرفه ای

برنامه ساخت کلیپ یک دقیقه ای برای اینستاگرام ، برنامه ساخت کلیپ حرفه ای با متن

اصلا امکان ندارد که دستتان در کارِ ادیت و ویرایش فیلم باشد و نامِ (ویواکات) را نشنیده باشید. این اپِ اندرویدی آنقدر همه فن حریف است که گاهی در کنارش احساسِ کمبود می کنید.
افکت های سینمایی حرفه ای، پشتیبانی از تمامِ فرمت های ویدیویی، دنیایی از فیلتر های جذاب، پردازش و خروجی گرفتنِ سریع، ویژگی های کلی هستند که باعث می شود ویوا کات تبدیل به یک برنامه ساخت کلیپ یک دقیقه ای برای اینستاگرام تا 1 ساعته باشد.

InShot و دیگر هیچ!

بهترین نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام ، بهترین برنامه ساخت کلیپ برای کامپیوتر

ببینید اگر دوست دارید بدونِ هیچ دردسری به حرفه ای ترین حالتِ ممکن در گوشی خود یک فیلمِ جذاب بسازید، قطعا فقط اینشات را پیشنهاد می دهیم.
امکانِ ادغامِ چند فیلم، اضافه کردنِ موزیک و افکت های صوتی، فیلتر های سینمایی و خیره کننده، امکان اضافه کردنِ کاور به ابتدایِ ویدیو و هر چیزی که نیاز دارید در این برنامه به چشم می خورد.

You cut، در دسته بهترین برنامه ساخت کلیپ برای اینستاگرام

شاید نامِ (یوکات) را کمتر شنیده باشیم، دلیلش شاید بد اقبالی او و بی موقع ظهور کردنش در میانِ دریای متنوعی از برنامه ساخت کلیپ حرفه ای باشد. اما هر صورت این اپِ اندرویدی خدایِ کسانی است که حوصله سر و کله زدن با هیچ قابلیتِ ویرایشی را ندارد.
یعنی فقط دوست دارند فیلم را داخلِ برنامه بندازند و مثلِ مخلوط کن یک لقمه آماده تحویل بگیرند. 
برای چنین افرادی یوکات بهترین نرم افزار ساخت کلیپ برای اینستاگرام است. خبر خوب این که سازنده اش گدا بازی درنیاورده و واتر مارک هم ندارد.

PocketVideo، برای آیفونی ها

نرم افزار ساخت کلیپ اینستاگرام برای گوشی ، نرم افزار حرفه ای ساخت کلیپ

خب حالا نوبتی هم باشد نوبتِ ios دار های عزیز است.
این برنامه کلیپ ساز حرفه ای برای اینستا می تواند فیلم های 10 دقیقه ای آرنوفسکی طور برایتان بسازد. سرشار از افکت ها و فیلتر های مسحور کننده است، داخلِ خودِ اپ چند انیمیشنِ کلک و بانمک هست که نمی دانیم به چه دردتان میخورد اما اگر نیاز داشتید آن جا حضور دارند.
نکته قابلِ احترامش اش قابلیتِ ذخیره فیلم به صورتِ HD است.

Flipagram، برنامه ساخت کلیپ حرفه ای (ios)

یعنی آنقدر فضایِ ساده ای دارد که حس می کنید با پیژامه و عرق گیر واردِ اپ شدید. آیفونی هایی که حوصله کار با نرم افزار های پیچیده را ندارند می توانند در این اپ به راحتی تغییر تم ایجاد کنند.
به فیلم، موسیقی و متن بچسبانند. در ضمن به همه اکانت های اجتماعی هم دسترسی دارند و می توانند کلیپ را قبل از انتشار در آن شبیه سازی کنند.
این اپ در دسته دوست داشتنی ترین نرم افزار ساخت کلیپ برای آیفون دار ها محسوب می شود.

و در آخر

اگر بخواهیم یک جمع بندی صادقانه داشته باشیم، باید بگوئیم وقتتان را برای کار با برنامه های امتحان پس داده ای مثلِ کاین مستر، اینشات و ویوا ویدیو بگذارید. تماممم!!!

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *