ساخت کلیپ برای اینستاگرام

ساخت کلیپ برای اینستاگرام شاید تا قبل از سال 2015 که استفاده از فضای مجازی، چنین همه گیر نبود، دغدغه محسوب نمی شد.
اما حالا دیگر درست کردن کلیپ برای اینستاگرام، چالشِ یک کودکِ 8 ساله تا یک پیر مردِ 80 ساله است.
در حقیقت تیزر های تبلیغاتی و محتوای های ویدیویی از چنان جذابیتِ بصری برخوردار اند که کمتر کسی می تواند قدرتشان را انکار کند.
اما آیا واقعا ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام می تواند طوفانی در کسب و کار شما ایجاد کند؟ با اکستون استودیو همرا باشید تا پاسختان را بگیرید.

چرا باید ساخت کلیپ اینستاگرام را را جدی گرفت؟

ساخت کلیپ برای اینستاگرام یعنی ترکیبی از محتوا های گرافیکی، صوتی و تصویری که قصد دارند پیامِ روشنی را به دنبال کنندگان شما برسانند.
هر چه این عناصر قوی تر میکس بشوند، ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام شما هم حرفه ای تر و عامه پسند تر خواهد بود. ببینید؛ تولید محتوا های ویدیویی، به علتِ رنگارنگی و داستان گونه بودنشان، قدرتِ شگفت انگیزی در جذبِ مشتری و حتی صرفا دنبال کنندگانِ یک پیجِ شخصی را دارند.
حالا اگر صفحه شما یک پیج بیزنسی است، باید هزار برابر بیشتر از سایر پیج های معمولی، بر ساخت کلیپ حرفه ای برای اینستاگرام متمرکز شوید چرا که قطعا در این مسیر تنها نیستید و رقبایی، قبل یا بعد از شما در حوزه کسب و کارِ تخصصی شما حضور دارند و خواهند داشت.
پس لطفا فکرِ تولید محتوای ویدیوییِ بی کیفیت و به دور از استاندار های زیبایی شناسی و سئو را فراموش کنید. ولی مگر می شود بدونِ برنامه اقدام به ساخت کلیپ اینستاگرام کرد؟ ما اینجائیم تا همین نگرانی شما را بر طرف کنیم.

چرا باید ساخت کلیپ اینستاگرام را به اکستون بسپارید؟

چون وقتش رسیده یک طوفانِ حسابی در کسب و کارِ خود ایجاد کنید!
اینستاگرام در کنار یوتیوب، تیک تاک و فیسبوک، جزو جذاب ترین بستر های بیزنس های مجازی محسوب می شود که از قضا کاربرانِ میلیونی دارد.
هر چه ساخت کلیپ برای اینستاگرام شما حرفه ای تر و با کیفیت تر باشد، احتمالِ تبدیل شدنِ مخاطب به مشتری زیاد تر می شود.
این هدف هم زمانی محقق می شود که شما به بی نقص ترین شکل ممکن به ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام بپردازید و برندِ و شعارِ خود را در ذهنِ مشتری های بالفعل و بالقوه خود حک کنید.

ساخت کلیپ برای اینستاگرام ، ساخت کلیپ اینستاگرام

نمونه کار های ساخت کلیپ برای اینستاگرام در اکستون استودیو

ساخت کلیپ اینستاگرام با دکورهای لوکس

اکستون استودیو در زمینه ساخت ویدیو های شما از هیچ خدمتی دریغ نمی کند. حالا شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که منظورمان چه کاریست؟
شما از این به بعد می توانید وبدبو هایتان را در لوکیشن های خاص و جذاب ما، بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی ضبط کنید. چه چیزی از این بهتر؟
در ویدیوی مقابل دکور ها را می توانید مشاهده کنید و با انتخاب دکور مدنظرتان بهترین کلیپ برای اینستاگرام را تحویل بگیرید.

پخش ویدیو

مزیت های رقابتی اکستون استودیو در ساخت کلیپ برای اینستاگرام

چراغِ خلاقیتِ ما هیچ وقت خاموش نمی شود

ساخت کلیپ برای اینستاگرام نیاز به نوآوری و آپدیت بودنِ همیشگی یک تیمِ استودیویی دارد. فرقی نمی کند که کسب و کار شما در چه حوزه ای باشد، شرکتِ ساخت واشر سر سیلندر باشد یا یک کارگاهِ کوچکِ عروسک های بافتنی. ما در هر صورت برای ایده پردازی در هر زمینه ای آماده فعالیت هستیم. امتحانش ضرر ندارد، می توانید نمونه کار های ساخت کلیپ تبلیغاتی برای اینستاگرام ما را در همین سایت مشاهده کنید.

هوایِ جیبِ شما را داریم

شاید در نگاه اول کلیشه ای و اغراق گونه باشد اما اکستون استودیو به همه مشتریانش به چشمِ رفقایش نگاه می کند. هر آدمی هم که کمی معرفت داشته باشد، قطعا حسابِ دخل و خرجِ رفیقش را دارد و شبیه دزد های سرِ گردنه تلکه اش نمی کند. ما این اطمینانِ خاطر را  به شما می دهیم که حتی اگر بودجه شما برای ساخت تیزر اینستاگرام زیاد هم نباشد، متناسب با همان بودجه اما بدونِ افت کیفیت کار نهایی را تحویل می گیرید.

هیچ معطلی در کار نیست

همه ما دوست داریم در سریع ترین زمانِ ممکن، نتیجه نهاییِ ساخت کلیپ برای اینستاگرام خود را ببینیم. پس مطمئن باشید علاوه بر آن که همه تجهیزات از دوربین و ابزارِ صدا برداری گرفته، تا مراحلِ تدوین و آماده سازی، کاملا سینمایی و حرفه ای بوده و جالب تر این که زمانِ زیادی را برای دیدنش به انتظار نمی گذرانید. در ضمن استفاده از هنرور و بازیگرانِ حرفه ای هم یکی دیگر از مزایایِ ساخت کلیپ برای اینستاگرام اکستون استودیو است.

اِشانتیون دوست دارید؟

همه ما هدیه های کوچکی که گاهی فروشندگان در کنار خرید به ما می دهند را دوست داریم و اصلا یک جورِ دیگر به جانمان می چسبد. اکستون استودیو هم به رسمِ یادگار، در اولین همکاری با هر مشتری، یک لوگوموشنِ اختصاصی برای برندش طراحی می کند. پس در کنارِ کیفیتِ درست کردن کلیپ اینستا، شما یک لوگوموشنِ جذاب و رایگان هم دریافت می کنید.

ساخت کلیپ اینستاگرام، هر کجای تهران

شاید باورتان نشود ولی استودیوی مجهز اکستون استودیو با فضاهای دکوراتیو و اتاق کروماکی تمام نیاز شما را از یک لوکیشن برطرف می کند. اما نگران نباشید ما امکان آمدن به محل شما یا لوکیشن های خارجی دیگر را هم داریم.

هنرور های حرفه ای، ویدیوهای حرفه ای

این یکی کارتان را برای همیشه راحت می کند. هنرور های حرفه ای آقا و خانم در مجموعه ما شما را از شر صحبت جلوی دوربین خلاص می کند.

در ساخت کلیپ تبلیغاتی اینستاگرام، مخاطب را میشناسیم

درست است که محتوای ویدیویی برای مخاطب جذابیتِ بصری دارد؛ اما دیگر نه هر محتوایِ پیش پا افتاده ای که صرفا بخواهد تبلیغ کند و هیچ روایت و داستانی در خودش نداشته باشد. به مثالِ زیر توجه کنید:

سناریو جهتِ ساخت کلیپ برای استوری اینستاگرام یا پستِ آن
فرض کنید می خواهید یک فیلم برای تبلیغِ آرایشگاهِ مردانه خود بسازید.
اگر آنالیزِ شخصیتِ مشتری های شما، رده سنی و سلیقه آن ها در دستِ سازنده نباشد، فیلم این طور آغاز می شود که مثلا یک نفر برای مراسمِ روز عقدش به آرایشگاه شما آمده و بعد می نشیند و کار های اصلاح را انجام میدهد و خیلی خوشحال و راضی از مغازه خارج می شود.
اما اگر کار را به اکستون استودیو بسپارید، سناریو این گونه آغاز می شود که یک نفر در روزِ عروسی اش با پشتِ مویی که یک طرفش کاملا با ماشین زده شده و هیچ راهِ چاره ای ندارد، وارد مغازه شما می شود و بعد از چند دقیقه با مدل مویی جذاب و حیرت انگیز از مغازه خارج می شود.
قصد ما از خلقِ این کاراکتر در ساخت کلیپ های اینستاگرامی، نشان دادنِ تبحر و ماهر بودنِ آرایشگرِ شما در درست کردنِ مو هایی است که ممکن است هیچ امیدی به درست شدنشان نباشد و باید قیدش را کاملا زد.
این یعنی شما حتی در موقعیت های سخت هم می توانید از یک آدمِ بدشانس که نیمی از مویش را از دست داده، یک شاه دامادِ جذاب بسازید.

سوالات متداول برای ساخت کلیپ اینستاگرام

  • پروسه ساخت کلیپ برای اینستاگرام چقدر زمان بر است؟

    ببینید؛ ساخت کلیپ اینستاگرام، با توجه به عواملِ زیادی می تواند طول بکشد. این که ویدیوی شما یک کلیپِ تولد است، یا فیلم آموزشی است، یا ویدیویِ فرمالیته برای مراسم عقد و عروسی است و اصلا شاید یک کلیپِ تبلیغاتی حرفه ای است. در هر صورت با برآوردِ خیلی از نکات و مراحلِ انجامِ سناریو نویسی، ممکن است 5 تا 20 روز طول بکشد. هر چند این بازه زمانی هم قطعی نیست و باز هم می تواند در شرایطی، کم تر یا زیاد تر بشود.

  • قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام چقدر است؟
    این موضوع کاملا وابسته به حجمِ سنگینی و پیچیدگی کار است. برای اطلاع دقیق با ما تماس بگیرید.

  • آیا در ساخت تیزر اینستاگرام، باید ایده ای داشته باشم؟

    نه لزوماً. هر چند ما از افکار و پیشنهاداتِ شما استقبال می کنیم؛ اما در هر حال حتی اگر کوچک ترین ایده ای هم در ذهن نداشته باشید، می توانید صفر تا صدِ سناریو نویسی و باقیِ کار ها را به ما بسپارید.

برای خلقِ جذاب ترین و حرفه ای ترین ویدیو های اینستاگرامی، با اکستون استودیو تماس بگیرید.