لوکیشن فرمالیته ، لوکیشن عکاسی فرمالیته ، لوکیشن عکاسی فرمالیته در تهران

10 لوکیشن فرمالیته در ایران؛ از تهران تا گرمسار

لوکیشن فرمالیته باید دقیقا متناسب با روحیاتِ عروس و داماد باشد. خیلی ها هستند که تیپِ شخصیتیِ خلاقانه و ماجراجو دارند و از آتلیه ها و یا حتی لوکیشن عکاسی فرمالیته کلیشه ای خوششان نمی آید.
این مقاله برای تمامِ کسانی نوشته شده است که دلشان می خواهد آیندگان با دیدنِ عکس های عروسی شان، تصور کنند که چقدر مدرن و به روز بوده اند طوری که همچنان می شود از استایل و ژستشان برای عکاسی استفاده کرد.
نکته دیگری که این مقاله را از سایرِ منابعِ معرفی لوکیشن فرمالیته مستثنا می کند، این است که فقط به تهران محدود نشده است و معروف ترین لوکیشن هاس عکاسی فرمالیته در ایران را برای شما لیست کرده است.

2 لوکیشن فرمالیته؛ شن زار ریگ جن

اصلا با اسمش خوف نکنید. قرار نیست اتفاقِ ماورایی برای شما و همسرتان بیوفتد.
ریگ جن از زیبا ترین و خیالی ترین لوکیشن فرمالیته گرمسار محسوب می شود که کمتر کسی به آن توجه دارد. اگر دوست دارید گرمایِ عشقتان را به شکلی شاعرانه، به سوزاننده بودنِ صحرا و آفتابش تشبیه کنید، قطعا این لوکیشن خاص ترین موقعیتِ ممکن است.
البته پیشنهاد می شود که با تجهیزاتِ کامل تشریف ببرید و گلدن تایم و درجه هوا را در برنامه تان بگنجانید. مطمئن باشید نتیجه این سفرِ نیم روزی به تمامِ چالش هایش می ارزد.
ترجیح این است که پائیز یا زمستان بروید چون هوایش در فصل های سرد، مرطوب تر است.

سمنان-گرمسار-پارک ملی کویر

دومین لوکیشن عکاسی فرمالتیه گرمسار

همان طور که از نامش پیداست قرار نیست در این جا با گونه های مختلفِ گیاهان و آب و هوای مطلوب مواجه شوید.
چیزی که این تنگه را استثنایی و خیره کننده میکند، عظمتِ سنگ ها  و صخره هایی است که به مرور زمان دچارِ فرسایشِ طبیعی شده اند. فضای این مکان آنقدر هنری و خاص است که آدم دوست دارد در یکی از غار هایش چادری بزند و تا ابد در آن جا زندگی کند.

گرمسار- جنوب شرقی پارک ملی کویر

لوکیشن عکاسی فرمالیته؛ روستای رستم آباد

یک لوکیشن عکاسی فرمالیته در شمال کشور وجود دارد که احتمالا فقط باید زادگاهتان باشد تا از وجودش باخبر باشید؛ اما چون خاطرتان را خیلی می خواهیم موقعیت مکانی اش را لو می دهیم تا بروید حسابی عکاسی کنید.
روستای رستم آباد از توابعِ رودبار است که به معنایِ واقعی کلمه شبیه به یک بومِ نقاشی زنده است. درختانِ زیتون و نارنج، هوای مه آلود، سبزی بکرِ دشت ها و رازآلودی کوهستان هایش، می تواند کاری بکند که قیدِ زندگی شهری را بزنید و به رودبار پناه ببرید.
به طور کلی اگر به دنبالِ  بهترین لوکیشن فرمالیته گیلان می گردید که فاصله زیادی هم از تهران تا قزوین نداشته باشد، قطعا استخرگاه، جنگل نقله بر و همچنین ییلاق سلانسر را پیشنهاد می کنیم که در دلِ رستم آباد قرار دارند و خرجش یک ویز زدن است.
تمامیِ این اماکن جذاب ترین و باشکوه ترین انتخاب شما برای پیدا کردنِ لوکیشن فرمالیته در خارج از تهران است.

گیلان-رودبار-روستای رستم آباد

  • اگر دوست داشتید کمی از رودبار فاصله بگیرید و به رشت سفر کنید، حتما به جنگلِ گیسوم سر بزنید.
    علاوه بر اینکه انتهای این مسیر به دریا می رسید، انبوهِ درختانِ بغل کردنی و سحر آمیزش بهترین لوکیشن برای فیلمبرداری و عکاسی حرفه ای محسوب می شود.

لوکیشن فرمالیته؛ لشکنار از توابع مازندران

پیدا کردن لوکیشن فرمالیته مازندران و به طورِ کلی گیلان، کارِ سخت و عجیبی نیست. چون شما هر طرف سر بچرخانید می توانید تکه ای از بهشت را ببنید.
اما لشکنارِ نوشهر از آن مناطقِ بکری است که می تواند رویایِ گرفتنِ یک عکسِ خیالی در لوکیشن عکاسی فرمالیته را، به راحتی برایتان محقق کند.
واقعا چه می خواهید؟ هم یک روستایِ بکر برای گرفتنِ فیلم و عکس به شما معرفی کردیم، هم جایی که بتوانید آخرِ هفته را به خیال انگیز ترین شکلِ ممکن در یکی از اقامت گاه هایش بگذرانید. به به.

نوشهر-روستای لشکنار

لوکیشن فرمالیته؛ باغِ بهادران

این لوکیشن فرمالیته اصفهان کمی با سایرِ اماکنِ این شهر فرق دارد. اصفهان شهری با پیشینه تاریخیِ چند صد ساله، مملو از بافت های تاریخی و دلرباست که اگر هر کدامشان در پس زمینه عکس و فیلمتان باشد، می تواند یک تکه از تاریخِ ایران را برای آیندگانتان روایت کند.
باغِ بهادران فضایی طبیعی دارد. دریاچه طلایی اش حکمِ نهرِ عسلِ وعده داده شده بهشت را دارد و قطعا محبوبتان می تواند بهترین بازیگر برای ایفای نقشِ یک حوریِ مدهوش کننده باشد.
این مکان در مسیر جاده اصفهان- شهر کرد است. در ضمن حقِ ورودی هم ندارد. به صورتِ کلی تا به اینجا تمامِ اماکنی که نام بردیم رایگان هستند چون تکه ای از زمینِ خداوندند.

جاده اصفهان-شهرکرد

دومین لوکیشن اصفهان کویر خارا

اگر دوست داشتید در دو لوکیشن کاملا متفاوت عکاسی کنید، یعنی هم سبزی طبیعت را داشته باشید و هم بکری صحرا را، ما قطعا کویرِ خارا را به شما پیشنهاد می دهیم.
این مکان در 17 کلیومتری شمال شرقی اصفهان قرار دارد و حقِ ورودی هم ندارد. اگر به دنبال شتر هم برای عکس هایتان هستید اینجا پیدا می شود.

لوکیشن فرمالیته همدان؛ دشتِ میشان

همدان هم از آن بافت های کلاسیک و حیرت انگیز است که اگر بخواهید در مقبره های تاریخیِ مشاهیرش عکس بگیرید، قطعا بهترین گزینه را انتخاب کرده اید.
اما اگر قرار باشد طبیعتِ بکر و جذابِ این استان را به شما معرفی کنیم، قطعا نمی توانیم نامِ دشتِ میشان را فاکتور بگیریم.
خودتان تصور کنید وقتی یک دشت مسیرِ اصلیِ رسیدن به کوهِ الوند است، دیگر باید شاهکارِ هنری در خلقت باشد. برای رسیدن به این منطقه از جاده گنجنامه به میدانِ گنجنامه بروید.

همدان-جاده گنجنامه-میدان گنجنامه

لوکیشن عکاسی فرمالیته تهران

اینجا لباب است از باغ تالار ها و اماکنی که به صورتِ تخصصی برای شما نقشِ یک لوکیشن فرمالیته تهران را ایفا می کنند.
اما با این وضعیتِ دخل و خرج ترجیحمان این است که رایگان باشند و البته بکر و جذاب.

احمد آباد مستوفی

یعنی امکان ندارد بخواهند یک فیلمِ تاریخی بسازند و سراغِ جاده های این شهر نروند.
زمین های زراعی و همچنین طبیعتِ بکرِ این منطقه، درختان سر به فلک کشیده و همچنین آسمان صاف و پالوده از غبارش، می تواند این منطقه را به بهترین لوکیشن عکاسی فرمالیته تهران تبدیل کند. 

گندم زار های طلایی

در منطقه زرنانِ شهریار، شما با دسته ای از مو های طلاییِ گندم زار ها مواجه می شوید که حقیقتا مصداقِ بارزِ فتابرک الله و الحسن الخالقین است.
این منطقه را هم برای طبیعت دوستانی که دغدغه پیدا کردنِ لوکیشن عکاسی فرمالیته تهران را دارند پیشنهاد دادیم.

امیدواریم شما هم به این اماکن سر بزنید و کلی عکسِ دلبرانه بگیرید.
ولی به صورت کلی عکاسی حرفه ای و چالشِ پیدا کردنِ لوکیشن را به آتلیه های کاردان و با تجربه در این زمینه بسپارید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *