برنامه اديت فيلم ، برنامه ادیت فیلم اندروید

دنیایِ سِحر آمیزِ یک برنامه اديت فيلم

برنامه اديت فيلم و سرعتِ پیشرفتی که در سال های اخیر داشته است، حقیقتا قابلِ ستایش است. خصوصا با توسعه دنیایِ دیجیتال و پیچیده تر شدنِ کد نویسیِ موبایل ها، دیگر گوشی های همراهمان تبدیل شده اند به مجهز ترین و حرفه ای ترین استودیو های فیلم برداری و عکاسی و یک سیستمِ بی نقص برای نصبِ برنامه ادیت فیلم اندروید.
در سال های نه چندان دور و چیزی نزدیک به روزگارِ تینیجریِ پدر و مادر هایمان، اگر فردی در فیلمِ عروسیشان، با کتانی زرنگی، شلوارِ پر پیل و پشتِ مویِ کامبیزی، بیش از اندازه از مقابلِ دوربین رد میشد و اجازه نمی داد عروس و داماد رقصِ دو نفره شان را به پایان ببرند، مجبور بودند همان ویدیو را با وجودِ آن دلبرِ پشتِ مو خانه خراب کن نگه دارند و به همه نشان بدهند.
اما خوشبختانه دیگر در عصری زندگی می کنیم که می توانیم حتی به وسیله یک برنامه ادیت فیلم با گوشی، نه تنها عناصر مزاحم را حذف کنیم بلکه با کمکِ ده ها برنامه برای ادیت فیلم حرفه ای، سرشارش کنیم از جلوه های ویژه جذاب و دیدنی.

بهترین برنامه ادیت فیلم حرفه ای برای اندروید

بهترین برنامه ادیت فیلم حرفه ای برای اندروید کدام است؟

ما در این مقاله صرفا قصد داریم به معرفیِ چند نمونه از بهترین نرم افزار ادیت فیلم اندروید پردازیم، اما یک برنامه ادیت فیلم، با وجودِ آن که می تواند بسیار ساده و حتی با حجمِ کم بر روی سیستمِ گوشی یا کامپیوترِ ما نصب شود، ممکن است به علتِ عدمِ آشنایی با قابلیت ها و کاربرد هایش، از نظرمان به شدت پیچیده به نظر بیاید. پس ترجیح می دهیم برای راهنمایی بیشتر، هر نرم افزار ادیت فیلم اندروید را با توجه به ضریبِ آسانی و کاربردی بودنِ بیشترِ محیطش معرفی کنیم، از جمله:

Inshot، بهترین برنامه ادیت ویدیو برای اندروید

هدفِ ما اغراق در کلام نیست، بلکه رساندنِ شما به بهترین نتیجه است. پس اجازه دهید بدونِ اغراق بگوئیم که اینشات، امپراطورِ هر برنامه اديت فيلم است!
یک برنامه ادیت فیلم اندروید کم باگ و به شدت کاربردی که سعی می کند دستِ شما را در هیچ زمینه ای در پوست گردو نگذارد. از انواعِ متنوعِ فیلتر هایش، تا قابلیتِ افزودنِ موسیقی که معمولا یک برنامه ادیت ویدیو اندروید مسئولیتش را گردن نمی گیرد، تا پتانسیلِ حذفِ بک گراند و افزایشِ کیفیتِ ویدیو که هر کدامشان عالمی دارند، می تواند این برنامه ویرایشِ ویدیو را تا حدِ مرگ دوست داشتنی و جذاب کند.
فضای کاربر محور و آیکون های به شدت در دسترس، برگی دیگر از محاسنِ شاه اینشات است. این رایگان افزار هم مثلِ هر برنامه اديت فيلم دیگری، یک نسخه پرو در بازار دارد که امکاناتِ بیشتری به شما می دهد اما خوبی اش این است که حتی نسخه رایگانش، واتر مارکی بر ویدیو شما نمی چسباند و این هم یکی دیگر از خصلت های سخاوتمندانه این برنامه ادیت فیلم اندروید است.
جانِ مطلب این که اگر اینشات را بهترین برنامه ادیت فیلم حرفه ای برای اندروید لقب ندهیم، قطعا در حقش بی انصافی کردیم!

KineMaster، یک برنامه ادیت فیلم حرفه ای برای اندروید

مقامِ دومِ محبوب ترین برنامه ادیت فیلم اندروید، با اختلاف به کاین مسترِ افسانه ای تعلق می گیرد. رایگان افزارِ مولتی مدیایی  که برای انجامِ سنگین ترین تدوین های ویدیویی هم شما را نا امید نمی کند.
اگر طالبِ ساختِ پادکست های بی نقص و کار در فضایِ حرفه ای ترِ دنیایِ ویرایشِ فیلم ها هستید، ما به شما این برنامه را پیشنهاد می کنیم. البته یک باگی که کاین مستر نسبت به اینشات دارد این است که امکان دارد کمی به هنگامِ کراپ کردن و جا به جایی از یک ویدیو به ویدیوی بعدی شما را اذیت کند، اما به صورتِ کلی قابلیتی مثلِ رکوردِ صدا و تصویر به حالتِ Real-time و همچنین پشتیبانی از ویدیو های چند لایه و انواعِ متنوعِ فیلتر ها و افکت ها، باعثِ حرفه ای تر شدنِ دو چندانِ کاین مستر و قرار گرفتنش در دسته بهترین برنامه ادیت فیلم برای اندروید می شود.

VideoShow، همیشه در صحنه باقی می ماند!

اگر ویدیو شو را در دسته بهترین برنامه ادیت فیلم اندروید قرار ندهیم و او را مشهور قلمداد نکنیم، قطعا باید در گروهِ محبوب ترین ها قرارش بدهیم.
علاوه بر تمامِ ویژگی هایی که یک بهترین نرم افزار ادیت فیلم برای اندروید باید داشته باشد، یک قابلیتِ جذابِ دیگری نیز در دلش گنجانده که باعث می شود بیشتر اسیرِ مرام و معرفتش شویم؛ و آن هم گزینه تبدیلِ فایلِ MP4  به MP3 است. تا به حال شده یک موزیک ویدیوی بسیار زیبا ببینید اما تنها فایلی که از آن در سایت ها موجود است، همان یک نسخه ویدیویی باشد؟ ویدیو شو می تواند فیلم های شما را به فایلِ صوتی تبدیل کند و این قابلیتی نیست که در هر برنامه ادیت فیلمی پیدا شود.

آیفون دار ها بخوانند

بهتر از هر کسی می دانید که کمپانی اپل، محصولاتش را طوری طراحی نکرده است که هر برنامه و ویرایشگری به راحتی بر روی آن نصب شود. برای حلِ این موضوع، خودش به صورتِ خودکفا، در اپ استورش نرم افزار های اختصاصی منتشر می کند. اگر به دنبال پیدا کردنِ بهترین برنامه ادیت ویدیو برای ایفون می گردید، ادامه مقاله را از دست ندهید.

Clips، مخصوص ترین برنامه ادیت فیلم آیفون

البته این برنامه قابلیت های ماورایی نسبت به سایرِ نرم افزار های تدوینِ فیلم در گوشی ندارد. درست است که حرفه ای است و به شدت کار راه انداز، اما تنها حسنش این است که از سیستم های آی او اس پشتیبانی می کند.
راستی تا یادمان نرفته و بیش از این بر سرِ مال نکوبیده ایم باید بگوئیم که این رایگان افزار، فقط به دردِ ساختِ کلیپ های 59 ثانیه ای به جهتِ بارگذاری در اینستاگرام نمی خورد، بلکه قابلیت هایی دارد که می تواند نیاز های شما را به هنگامِ ساختِ فیلم های بلند تر و حرفه ای تر هم ساپورت کند.

VivaVideo، برنامه ادیت فیلم برای آیفون

ویوا ویدیو هم از آن دست برنامه اديت فيلم است که دعا می کنیم همیشه سایه اش بر سرِ خانواده باقی بماند. قابلیتِ نصبش بر روی سیستم های اندروید که اثبات شد، جلوه های مسحور کننده اش بر روی سیستم های IOS هم زبان زدِ خاص و عام شد و به وسیله قابلیتِ افزودنِ زیرنویس، زمان بندیِ بی نقصِ ویدیو ها و افکتِ اسلوموشن و در اختیار گذاشتنِ کنترلِ سرعتِ فیلم، خیلی زود در قالبِ یک برنامه ادیت فیلم حرفه ای برای تدوین های تخصصی تر، خودش را در قلبِ کاربران جا کرد.
درست که اینشات و کاین مستر هم به جهتِ نصب روی سیستم های آی او اس در بازار موجود هستند، اما رایگان افزارِ ویوا ویدیو هم در دسته ناجیانِ برنامه ادیت فیلم حرفه ای برای آیفون قرار می گیرد.

در این مقاله سعی کردیم بهترین و پرکاربرد ترین برنامه ادیت فیلم را معرفی کنیم و درباره نقاط قوت و ضعف آن ها صحبت کردیم. و در آخر نوبت شماست که بگویید دوست دارید درباره چه بنویسیم؟ منتظر نظرات گرمتان هستیم…

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *