ژست عکاسی دونفره ، ژست عکاسی دونفره عاشقانه

لیست رمانتیک ترین ژست عکاسی دونفره

ژست عکاسی دونفره؟ به به، چشممان روشن! می بینیم که درحالِ گشت زدن در این سایت و خواندنِ این مقاله هستید.
پس قطعاً روز های طاقت فرسایِ سینگلی را پیموده اید و حالا با پارتنر محترم به دور از چشم خانواده دنبالِ ژست عکاسی دونفره عاشقانه هستید.
اما از آنجایی که کارِ اصلی ما چیزِ دیگری است و خطِ اول کلا مزاح بود، در نتیجه زود و سریع شما را به هدفتان از خواندنِ این مقاله می رسانیم. از حالا به بعد دیگر اکستون استودیو همدستِ شماست.

ژست عکاسی دونفره قدیمی شده؟

ژست عکس دونفره در طبیعت ، ژست عکس دونفره لاکچری

هر چیزی در این دنیا می تواند رنگِ دل مردگی و کهنگی بگیرد؛ اگر ما به فکرِ آچارکشی اش نیوفتیم.
شاید اگر نگاهی به عکس ها انداخته باشید متوجه می شوید که قالبِ ژست ها تکراری هستند و مثلا خلاقیتِ خاصی در ژست عکس دونفره در طبیعت نمی بینیم.
اما علاوه بر آن که می شود در سناریو های قدیمی دست برد و جدیدشان کرد، یک چیزِ دیگر هم عاملِ جذابیت و تازگی ژست عکس دونفره لاکچری شما می شود، آن هم چیزی نیست جز جنسِ متفاوتِ عشقتان.
هیچ کدام از دو عاشق و معشوقی در جهان، به صورتِ مشترک و از یک جنس به هم عشق نمی ورزند، نگاه نمی کنند، نمی بوسند، نوازش نمی کنند و غیره. پس حتی اگر ژست ها هم تکراری باشد، این نوعِ عشق و نگاهِ متفاوت شماست که باعثِ تمایزش از سایرِ عکس ها می شود.

برای دیدن ژست عکاسی در برف اینستاگرام اینجا کلیک کنید.

برترین های ژست عکاسی دونفره عاشقانه

خب می دانیم که با توجه به تب و تابِ عشقتان تا این جا هم زیاد معطل شدید پس ضمنِ یک معذرت خواهی، فِشنگی می رویم سرِ اصلِ مطلب.

ژست عکس دونفره در طبیعت

طبیعت پتانسیلِ زیادی برای جذاب کردنِ فضایِ عکس ها را دارد. البته این که شما در چه فصلی و با چه پوششی به طبیعت می روید هم خودش می تواند ایده دهنده برای ژست های عکاسی دونفره باشد.
مثلا اگر در تابستان می روید، می توانید یک تابِ چوبی بر روی درخت درست کنید و بعد ژستِ هُل دادن و خنده های از تهِ دلی بگیرید. حالا در یک ایده دیگر برای ژست عکاسی دونفره در طبیعت، می توانید هر دو لبِ یک چشمه بنشنید و پاهایتان را با پاچه های بالا زده شلوار در آب بگذارید و بعد ژست نگاهِ رمانتیک و نوازش بگیرید.
در هوایِ مِه آلود یا در زمستان هم می توانید با یک بوسه در زیرِ برف و مه، سرمایِ هوایِ عکس را با تبِ عشقتان گرم کنید.

ژست عکاسی دونفره عاشقانه

سعی کنید ببینید چه علایقِ مشترکی دارید که می تواند به شکلِ ژست عکس دونفره لاکچری یا حتی کلاسیک در بیاید.
مثلا شاید هر دویتان روحیه عرفانی دارید و عاشقِ رقص سماع هستید. با یک سرچ ساده دو دست از این لباس ها را اجاره کنید و بعد از پوشیدن، ژستِ چرخش و یا حتی بوسه در هنگامِ چرخیدن بگیرید.
اصلا شاید هر دویتان به یک فیلمِ خاص علاقه دارد. مثلا درخشش ابدی یک ذهنِ پاک، فیلمِ محبوبِ مشترکِ هردویتان است. با کمی دقت سعی کنید تیپ و یکی از سکانس های معروفش را باز سازی کنید.
شما همه این ها را، هم می توانید با اعتماد به یک عکاس حرفه ای در شکل دادن به ژست عکاسی دونفره عاشقانه در آتلیه عملی کنید، هم این که اگر خیلی اهلِ بیرون رفتن نیستید، این مدل ها را در ژست عکس دونفره در خانه پیاده کنید.

ژست عکس دونفره عاشقانه نوستالژی

اصولا همه ما عاشقِ چیز های نوستالژیک هستیم و با دیدنشان حسِ خوبی می گیریم. برای همین است که وقتی به عکس های قدیمی نگاه می کنیم، حس می کنیم دیر به دنیا آمدیم و دنیا در گذشته قشنگ تر بوده است.
اگر دوست داشتید، در هنگامِ ژست عکاسی دونفره، با پوشیدنِ لباس های کلاسیک حال و  هوا را به روز های تهران در سالِ 56 یا پاریس در 1980 ببرید.
مثلا برای آقایان پوشیدنِ جلیقه ساده، لباسِ سفید، کراوات، ساعتِ جیبی کوچک و برای خانم ها یک کلاهِ مادام دانژه ای، دسته گلی ساده، دامنی کوتاه و پیراهنی کلاسیک و البته افکتِ سیاه و سفید عکس، می تواند حالِ ژست عکاسی دونفره شما را به قدیم ها ببرد.

ژست عکس دونفره خلاقانه

ما این جا باز هم با بازسازی کردنِ صحنه ها کار داریم اما این بار خیلی راهِ دوری نمی رویم و شما را به آلبومِ عروسی پدر و مادرتان ارجاع می دهیم.
به این صورت که چند تا از قشنگ ترین و بامزه ترین عکس های روز عروسیشان را پیدا کنید، حالا به همراهِ نامزدتان بیائید جز به جز عکس را شبیه سازی کنید.
مثلا اگر در گوشه چپِ کادر یک کاغذرنگی فرفریِ صورتی با تابلوی پیوندتان مبارک به چشم می خورد، یا اگر در وسطِ مجلس یک نفر با پشتِ مویِ بلند و سیبیلِ قیطانی و کتانی سفید در حالِ تکنو زدن است، عین به عین اجرایش کنید. حالا هر دو عکس را در کنارِ هم کلاژ کنید و به صورتِ اسلایدی پستش کنید.

ژست عکس دونفره لاکچری

خب شاید همه مثلِ ما کلاسیک باز نباشند و دوست داشته باشند فضا حسابی امروزی باشد؛  برای همین به سراغِ ژست عکاسی دونفره اسپرت می روند.
در این ژست ها می توانید در داخلِ کافه رو به رویِ پنجره بنشینید و ژستِ تکیه زدن بر شانه هم را بگیرید. یا حتی مثلا پشتِ فرمان نشسته اید و آقا در حالِ رانندگی ژستِ بوسیدنِ دستِ خانم را می گیرد.

جمع بندی

به صورتِ کلی ژست عکس دونفره، هم می تواند خیلی هالیوودی باشد، هم به سادگی و مینیمال بودنِ ژستِ بافتنِ مویِ یار در عکس. مطمئنم اگر کمی به هم دیگر خیره بشوید می توانید ژست هایی که واقعا برایش ساخته شده اید را پیدا کنید.
مثلا شاید هر دویتان عاشقِ فیلم ترسناک باشید و دلتان بخواهد یک عکسِ فانِ دونفره بگیرید. می توانید روشنایی تلویزیون را روی صورتتان بی اندازید و بر کاناپه بنشینید.
حالا در حالی که ژست ترسیدن گرفتید و جیغ می زنید، کلی پوفیلا هم روی هوا ریخته. کلا سعی کنید عکس های دونفره با حال بگیرید تا همیشه با دیدنش لبخند به لبتان بیاید.

و در آخر مقاله یک سوال؛ تا حالا شده عکس های قدیمی را باز سازی کنید؟

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *