تبدیل عکس به انیمیشن با هوش مصنوعی

تبدیل عکس به انیمیشن با هوش مصنوعی به راحتی آب خوردن

تبدیل عکس به انیمیشن با هوش مصنوعی، یکی از اولین کار های شگفت انگیزی بود که به وسیله AI اتفاق افتاد.
ما همیشه با دیدنِ چهره خودمان حتی در یک عکس معمولی هم کنجکاو می شویم که آیا خوب افتاده ایم؟ به اندازه کافی جذاب هستیم؟ دماغمان بزرگ یا یک چشممان کوچک نیوفتاده است؟
پس طبیعی است که وقتی حرفِ هوش مصنوعی تبدیل عکس به انیمیشن به میان می آید، بیش از پیش کنجکاویمان بالا بزند و دلمان بخواهد بدانیم در نسخه کارتونی خود چه شکلی خواهیم بود.
در این مقاله دو راه که هر دو نیاز به اتصال به اینترنت دارند اما یکی بدونِ قند شکن، برای تبدیل عکس به انیمیشن با هوش مصنوعی معرفی می کنیم.
البته علاوه بر معرفی کردن، آموزش هم می دهیم. پس اگر تا امروز هنوز موفق نشده اید از الطالف هوش مصنوعی بهره مند شوید، با این مقاله برنامه تبدیل عکس به کارتون حرفه ای همراه شوید.

برنامه تبدیل عکس به کارتون حرفه ای ، تبدیل عکس به کارتون آنلاین

تبدیل عکس به انیمیشن با هوش مصنوعی نیاز به اکانت خاصی دارد؟

تا همین پنج ماه پیش برای استفاده از خدمات هوش مصنوعی بینگ، چت جی پی تی و ….، حتما نیاز به ساخت اکانت یا استفاده از شماره های مجازی بود.
حالا اما به علتِ استقبال گسترده جهانیان و هم چنین ترفند های ساده سازی اتصال توسط کاربران، خیلی از این موانع برداشته شده است. یکی از این ها مربوط به برنامه تبدیل عکس به کارتون آنلاین است.
در ضمن استفاده از یک اپلیکشن محبوب که جلوتر نامش را خواهید دانست، راحت ترین مسیر را بدونِ نیاز به ساخت اکانت یا شماره مجازی برای تبدیل عکس به کارتون آنلاین فراهم می کند.

بهترین سایت برای تبدیل عکس به کارتون آنلاین

هوش مصنوعی تبدیل عکس به انیمیشن

یک سایت تبدیل عکس به انیمه با هوش مصنوعی می خواهیم معرفی کنیم که کمتر کسی تا امروز به سراغش رفته است.
خوشبختانه تمام قابلیت هایش تا این ساعت و این وقت رایگان بوده، که امیدواریم بعد از مدتی برچسب PRO کنارِ هر کدامشان نخورد.
برای ورود به این سایت نه نیاز به فیلترشکن دارید، نه ساخت حساب کاربری، فقط و فقط لینک زیر را سرچ کنید و بعد مراحل زیر را طی کنید:

 • روی این لینک بزنید CUTOUT.ORO
 • از نوار ابزار بالای صفحه روی آپشن Product بزنید.
 • حالا برای استفاده از قابلیتِ تبدیل عکس به کارتون آنلاین روی گزینه cartoon selfie بزنید.
 • الان وقتش رسیده که از قسمتِ upload image عکسی که می خواهید کارتونی اش کنید را آپلود کنید. 
 • حالا فقط چند لحظه صبر کنید تا نتیجه را ببینید. تنها موردی که درباره این این سایت دانلود هوش مصنوعی تبدیل عکس به انیمه وجود دارد این است که در پائین صفحه واتر مارک سایت را می زند که خوشبختانه دردساز نیست.
  فقط و فقط با یک کراپِ ساده از پائین قابلِ بر طرف شدن است.

نکته!

این سایتِ جذاب فقط عکس ها را کارتونی نمی کند، بلکه می تواند خدمات دیگری هم با AI ارائه دهد؛ مثلا کیفیت فیلم یا عکس های قدیمی را بالا ببرد، بک گراند تصاویر را حذف یا عوض کند، عکس های سیاه و سفید را رنگی کند و چندین شگفتی دیگر.

تبدیل عکس به انیمیشن با هوش مصنوعی کپ کات

تبدیل عکس به انیمیشن متحرک هوش مصنوعی

کاپ کات را دوست داریم البته نه به اندازه اینشات. کاپ کات به تازگی قابلیتِ تبدیل عکس به انیمشن متحرک هوش مصنوعی را در قلبِ تنظیماتش فعال کرده است.
فقط تنها کاری که باید بکنید، دانلود ورژنِ معرفی شده این برنامه و استفاده از یک لینک خاص برای ایجاد تمپلیت است.

 • از این جا کپ کات را دانلود کنید.
 • حالا برای استفاده از قابلیتِ تبدیل عکس به انیمیشن با هوش مصنوعی رایگان، روی این لینک بزنید و بعد روی دکمه ( USE TEMPLATE IN CAPCUT) بزنید.
 • حالا روی USE TEMPLATE بزنید تا وارد برنامه بشوید.
 • از قسمت PHOTOS عکس های مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • حالا روی آیکون PREVIEW بزنید و چند لحظه صبر کنید تا انیمیشنی بشوند. 
 • در نهایت هم می توانید خروجی بگیرید و در گالری ذخیره کنید.
  فقط یادتان باشید که بر خلافِ سایت قبلی که نیاز به فیلتر شکن نداشت، برای انجام این پروسه در کپ کات، هم نیاز به نت قوی دارید هم فیلترشکنِ پدر مادر دار و بدونِ قطعی.

ما به طور مداوم تلاش می کنیم تا به دردبخور ترین برنامه ها را برایتان گلچین و معرفی کنیم؛ اگر شما هم برنامه بدردبخوری سراغ دارید در کامنت ها معرفی کنید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *