تیزر تبلیغاتی مزون لباس ، ساخت تیزر تبلیغاتی لباس ، تیزر مزون لباس

4 راز جذابیت تیزر تبلیغاتی مزون لباس

تیزر تبلیغاتی مزون لباس، باید  طوری باشد که بیننده عنان از کف بدهد و سراسیمه به فکرِ پیدا کردنِ آدرسِ مزونِ مورد نظر باشد.
اما پیدا کردنِ ایده، تدوین حرفه ای و سناریویِ جذاب، چیزی نیست که از دستانِ همه ما بر بیاید. برای همین است که بهترین گزینه روی میز، اعتماد به یک استودیویِ خبره و با تجربه با ذهن های طلایی است. اما یک ساخت تیزر تبلیغاتی لباس باید چه ویژگی هایی برای ماندگاری داشته باشد؟

اهمیت تیزر تبلیغاتی مزون لباس

تیزر مزون لباس ، تیزر تبلیغاتی مزون خیاطی ، تیزر تبلیغاتی مزون

تیزر مزون لباس از همان سال های اولیه شکل گیری تلویزیون موردِ توجه بوده است. چون پوشاک از همان ابتدا هم در دسته اقلامِ ضروری محسوب می شد و هیچ جوره نمی شد بی خیالِ یک ظاهرِ خوب بود.
اما حالا با رونق گرفتنِ فضای مجازی، تیزرسازی از اهمیتِ بیشتری برخوردار شده است چرا که سرعتِ معرفی و برندسازی در سوشال مدیا بالاتر رفته و از طرفی رقبای تازه هم هر روز بیشتر ظهور می کنند.
اما شاید با خودتان بگوئید چطور می شود مثلا تیزر تبلیغاتی مزون خیاطی را طوری خیره کننده ساخت تا مخاطب احساسِ دلباختگی به برند پیدا کند. هر سبکی از تیزرسازی نیاز به آمیزه ای از تجربه و هوشِ سازنده دارد.
تمامِ این ها باید در کنارِ احساسِ شناختِ کاملِ سازنده به مزونی که برندش را تبلیغ می کند جمع شود تا نتیجه کار چیزی فراتر از انتظار در بیاید.

نکاتی درباره ساخت تیزر تبلیغاتی لباس

خودتان را جایِ بیننده بگذارید. تصور کنید که دوست دارید در هنگامِ دیدنِ یک تیزر تبلیغاتی مزون لباس، دقیقا چه چیز هایی را ببینید؟ آیا به نظرتان نشان دادنِ یک پروسه طولانی از خریداری پارچه در بازار تا انبارگردانی محصولات، می تواند برای یک بیننده عام جذاب باشد؟
ببینید؛ ما قرار نیست یک مستند درباره فلسفه شکل گیری لباس از دورانِ آدم و حوا و روندِ پیشرفتش تا امروز بسازیم. مخاطب وقت ندارد و فقط دوست دارد یک چیز را به او نشان بدهید و آن هم چیزی نیست جز کیفیتِ محصول.
پس نمی شود برای جذابیت داشتنِ تیزر تبلیغاتی مزون، تنِ یک مانکنِ بادی لباس کنیم و بعد دوربین گوشی را دربیاوریم و از آن شروع به فیلم گرفتن بکنیم.
شما برای رسیدن به موفقیت در کارگردانی یک تیزر مزون لباس، نیاز به تجهیزاتِ حرفه ای فیلمبرداری و سناریو قوی دارید.

عواملِ ساخت تیزر تبلیغاتی مزون لباس

ساخت تیزر تبلیغاتی مزون ، تیزر تبلیغاتی مزون خیاطی ، تیزر تبلیغاتی مزون عروس

همه تبلیغات جذاب یک سری ویژگی مشترک و عواملِ ثابت دارند که اگر زیاد اهل دیدنِ تیزر مزون لباس باشید، می توانید به راحتی کشفش کنید. مثلا:

مرموز بودن؛ چاشنی تیزر تبلیغاتی مزون لباس

لباس ها به انسان شخصیت می دهند. ما نمی توانیم لباسِ یک پادشاه را به تن کنیم و رفتارِ یک فقیر را داشته باشیم.
از طرفی راز و رمز دار بودن و همیشه مستقیم سرِ اصلِ مطلب نرفتن، خودش یکی از عواملِ جذاب سازی یک تیزر تبلیغاتی مزون لباس است.
حتی این مرموز بودن گاهی تا جایی پیش می رود که مخاطب تا لحظه پایانی که نامِ برند در تیزر گفته می شود، نمی تواند حدس بزند آیا این واقعا یک ساخت تیزر تبلیغاتی مزون بود یا یک فیلمِ هیجان انگیز با نقش آفرینی بازیگری خوش سیما؟

نشان دادنِ مراحلِ خلقِ یک لباس

البته باید توجه داشت که این نشان دادن باید کاملا نمادین و خلاصه باشد، نه یک پرحرفیِ مستندگونه و حوصله سر بر.
مثلا صحنه های آهسته ای از کشیدنِ طرحِ اولیه لباس بر روی کاغذ، یا سکانس های اسلوموشن از لحظه پروِ لباس بر تنِ مانکن، یا حتی موقعی که خیاط در حالِ گرفتنِ سایز، قد و دورِ کمر است و در نهایت اثرِ هنری را خلق می کند که کاملا تراشیده شده برای اندامِ آن مدل است.
همه این ها می توانند حال و هوایی کلاسیک و فرانسوی را به مخاطب منتقل کند.

به رخ کشیدنِ تنوع

مثلا فرض کنید که شما علاوه بر ارائه پوشاکِ اقایان، در بخشی از ساخت تیزر تبلیغاتی لباس، درباره تنوعِ محصولاتِ دیگرتان هم حرف می زنید.
هدفِ ما این است که به مخاطب نشان بدهیم، چطور امکان دارد یک خانواده 4 نفره که متشکل از زن، مرد، پسر کوچک و دخترِ نوجوانشان است، به راحتی بتوانند در مزونِ شما لباسِ مورد نظرشان را پیدا کنند.
در حقیقت با به تصویر کشیدنِ این موضوع، پیامتان را به کامل ترین شکلِ ممکن به مخاطب منتقل می کنید. یعنی مشتری با هر سلیقه و سنی که به ما مراجعه کند، دستِ خالی بر نمی گردد و این یعنی اوجِ مفهومِ یک تیزر تبلیغاتی لباس.

تیزر تبلیغاتی مزون ، تیزر مزون لباس

جنونِ زیبایی داشتن

این مورد خصوصا در ساخت تیزر تبلیغاتی مزون عروس، از اهمیتِ بیشتری برخوردار است.
روزِ عروسی مهم ترین روزی است که هر انسانی ممکن است تجربه اش کند؛ پس یک سازنده کلیپ برای مزون عروس، باید روی جنبه های زیبایی شناسی بیشتر پردازش کند.  
از جمله فوکوس بر روی قسمت های جذابِ لباس، نشان دادنِ خیره کنندگی تاج های عروس و به طورِ کلی شبیه سازی کامل بر روی تنِ مانکن طوری که مخاطب با تمامِ سخت پسندی اش بتواند لباس را بر روی بدنِ خود تصور کند.

سخنِ پایانی

ساخت تیزر تبلیغاتی لباس، نیاز به نوعی دیوانگی و تمایلِ عجیب برای نشان دادنِ زیبایی ها دارد.
در حقیقت شما باید مخاطب را درگیرِ رنگ، جنس، بافت، طراحی و کیفیتِ محصول کنید. در این بین، تنها حربه شما برای موفقیت، شناخت و تسلطِ کامل بر روی صنعتِ تیزر سازی است.
در ضمن باید در نظر بگیرید که قرار است مشتریانِ این مزون چه قشری از جامعه  باشند؟ آیا اسپرت باز ها، تینیجر ها یا ورزشکارانِ حرفه ای بیشتر به شما جذب می شوند؟ کسانی که به دنبالِ لباسِ مجلسی و شب اند طرفدارانِ شما هستد یا قشرِ کم درآمدِ جامعه که دوست دارند لباس های آبرومندی داشته باشند اما زیاد توی خرج نیوفتند؟
برای تمامِ این ها نیاز به آنالیزِ جامعه آماری و در دست داشتنِ سلیقه مشتری برای سناریو نویسی هست.

اگر دوست دارید در کمترین زمانِ ممکن بهترین و حرفه ای ترین نتیجه را برای تبلیغِ مزون خود رقم بزنید، با مشاوران اکستون استودیو در ارتباط باشید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *