بهترین رینگ لایت ، بهترین رینگ لایت ها ، بهترین رینگ لایت های بازار

با این 3 نکته، بهترین رینگ لایت تاریخ را بخرید

بهترین رینگ لایت، می تواند تماماً ساخته دستِ خودتان باشد. می توانید ریسه های به هم پیوسته ال ای دی را به صورتِ دایره ای آنقدر بپیچید تا به اندازه بهترین رینگ لایت های بازار، نور دهی کنند!
ولی نکته این جاست که اصلا چرا باید یک دایره نورانیِ استاندارد داشته باشیم تا هم راستا با دوربین مقابلِ چهره ما قرار داشته باشد؟
چطور می شود بهترین رینگ نورانی را برای تولید محتوا انتخاب کرد و کمتر در خرج افتاد؟
با اکستون استودیو همراه باشید تا هوشمندانه  ترین پاسخ را بگیرید.

اصلا بهترین رینگ لایت چه معنایی دارد؟

بهترین رینگ لایت ها تقریبا در دسته آخرین فناوری های نورپردازی در صحنه به حساب می آیند.
این روز ها ما هر چیزی که نیاز داشته باشیم را در کسری از ثانیه با یک سرچ مقابلمان داریم. البته در نظر گرفتنِ فاکتورِ قیمت و کیفیت چیز هایی نیستند که بشود انکارشان کرد.
این حلقه های نورانی به دردِ کسانی می خورد که دوست دارند یک نورِ همیشه در دسترس و نزدیک به لنزِ دوربیشان، همراهِ خود داشته باشند.
در حقیقت، بهترین رینگ لایت برای عکاسی و فیلمبرداری به شما کمک می کند یک حلقه نورانی در چشمانتان برای نفوذپذیرتر کردنِ نگاهتان ایجاد کنید که همین ویژگی اش هم معروفش کرده است.
علاوه بر این، حتی ارزان ترین هایشان هم، قابلیتِ تغییرِ دمایِ رنگِ طبیعی دارند و همین هم باعث می شود نورِ چهره کاملا متناسب با نیازِ شما تنظیم شود.
میکاپ و تتو آرتیست ها، تولید کنندگانِ محتوا های ویدیویی در اینستاگرام، یوتیوبر ها و تیک تاکر ها، مشهور ترین قشرِ جامعه هستند که به سراغِ خریدِ بهترین رینگ لایت های بازار می روند.

ترفند هایی برای انتخابِ بهترین رینگ لایت

بهترین رینگ لایت های بازار ، بهترین رینگ لایت 2022 ، بهترین رینگ لایت برای عکاسی

ما که قصد نداریم پولی که با هزار خونِ دل به دست میاوریم را بیهوده به هوا بزنیم و در جوی بریزیم.
پس حتی برای خریدِ بهترین رینگ لایت ارزان هم باید ویژگی هایی را در نظر بگیریم تا یک چیزِ کار راه انداز، استاندارد اما به صرفه بخریم. وقتی در بینِ طوماری از بهترین رینگ لایت ها سرگردانید، به فاکتور های زیر توجه کنید:

لوازمِ جانبی بهترین رینگ لایت مهم است

اگر نگاهی به سایت ها انداخته باشید، متوجه می شوید که 99% رینگ لایت ها سه پایه دارند.
این سه پایه ها، هم حکمِ نگهدارنده خودِ رینگ را دارند، هم این که هولدر دوربین هستند.
یک سه پایه خوب باید قدرتِ تحملِ وزنِ هر دوربین و موبایلی را داشته باشد و با قابلیتِ ارتجاعی اش، انعطافِ گرفتنِ هر حالتی را داشته باشد.
پس در زمانِ مقایسه رینگ لایت ها، حتما گزینه ای را انتخاب کنید که سه پایه های قوی و منعطف داشته باشد و به راحتی 360 درجه بچرخد.
در غیر این صورت در زمانِ اتصال، مدام با چالشِ افتادنِ و سرنگونیِ رینگ لایت و دوربین مواجه می شوید و اعصابتان خرد تر از خاکشیر می شود. به صورتِ کلی، وزنِ بالا 1000 گرم، می تواند ضمانت کند خبری از افتادنِ سه پایه و رینگ لایت نیست.

بهترین رینگ لایت های بازار چند اینچی اند؟

فرض کنید شما رینگ را می خرید، اما متوجه می شوید آنقدر کوچک است که اگر چراغِ قوه روشن کرده بودید بیشتر به کارتان می آمد. این ویژگی خصوصا در زمانِ خریدِ آنلاین خیلی دردسر ساز می شود.
بهترین رینگ های اقتصادی حدوداً 12 اینچ دارند و این ابعاد برای اکثرِ تولید کنندگان محتوا کاملا استاندارد و دلخواه است.
بزرگترینش تا 20 اینچ هم می رسد و اگر بخواهید اصطلاحا جیبی اش را بخرید تا همیشه به دوربینتان وصل باشد، باید به سراغِ 10 اینچی به پائین بروید.

تابش نور باید تحتِ کنترلِ شما باشد

این موضوع برای همه ما مهم است که یک سیستمِ تولید کننده نور، باید آن طوری که من می خواهم روشنایی ایجاد کند.
بهترین رینگ لایت ها آن هایی هستند که علاوه بر داشتنِ ریموت کنترل برای تغییرِ شدتِ تابش، دمایِ رنگیِ مطلوبِ ما را ایجاد کنند.
مثلا من دوست دارم عکس یا فیلمم، حالتِ سرد، غمگین و آبی داشته باشد. یا نه اصلا دلم می خواهد نور طوری یک نواخت بتابد که حسِ گرمایِ خورشید در تیرماه را به مخاطب منتقل کنم. و یا حتی اصلا فقط نیاز به یک نورِ طبیعی بدونِ القایِ هیچ حسِ خاصی را داشته باشم.
مدل هایی هستند که از چراغ های ال ای دی مینیمال در تعدادِ بالا ساخته شده اند و برای همین مصرفِ کمی دارند و گرمایِ پائینی تولید می کنند.
یک دسته هم هستند که لومنِ بالایی دارند و رنگ ها را در زنده ترین حالتِ ممکن ثبت می کنند. پس در هنگامِ خرید حتی به تعدادِ چراغ ها هم توجه کنید.

معرفی 4 مدل از بهترین رینگ لایت ها

باید قبول کرد که همه ما به صورتِ یکپارچه هیچ وقت اعتقاد نداریم که یک چیز در نوعِ خودش بهترین است.
پس حالا در لیستِ معرفی بهترین رینگ لایت ها که فراهم کرده ایم، بگردید و مقایسه کنید تا بی نقص ترینِ خودتان را پیدا کنید.
ما حتی گونه ای که سه پایه ندارد را هم معرفی کرده ایم، چون این را در نظر گرفتیم که شاید مدلِ بی هولدر از نظرِ شما بهترین گزینه است.

 • رینگ لایت مدل FRL-36 Rهمیشه از محبوب ترین ها بوده است.
  دمایِ رنگش بینِ 3000 تا 6000 کلوین است و همین هم دوست داشتنی اش می کند.
  1000 گرم است و 210 سانتی متر ارتفاعِ سه پایه آن است. عمرِ مفیدِ لامپ هایش هم تا 30000 ساعت است. در سه نوعِ آفتابی، مهتابی و ترکیبی هم قابلیتِ تنظیمِ نور دارد. زاویه نور دهی اش هم تا 360 درجه انعطاف برای چرخش دارد.
بهترین رینگ لایت های اقتصادی ، مقایسه رینگ لایت ها ، بهترین رینگ لایت ارزان
 • رینگ لایت نکسوس مدل HS200WH-Cیعنی خدایِ حرفه ای گری!
  در حقیقت این مدل، بهترین رینگ لایت برای تولید محتوا محسوب می شود. در این رینگ لایتِ 200 واتی، 1200 عدد لامپِ ال ای دی به کار رفته که همین ویژگی اش با عث می شود به او لقبِ پر قدرت ترین و بهترین رینگ لایت 2022 در بازارِ فعلی را بدهند.
  در طراحیِ هوشمندانه اش از شکل هندسی کاسه ای استفاده شده که سبب می شود جهش و یکنواختیِ نورِ به شدت قدرتمندتری به نسبتِ حلقوی های تو خالی داشته باشد.
  3000 گرم وزن دارد، زاویه نور دهی اش 360 درجه است و دمایِ نورش چیزیِ مابینِ 2700 تا 6500 درجه کلوین است. 
بهترین رینگ لایت برای عکاسی ، بهترین رینگ لایت برای تولید محتوا
 •  رینگ لایت مدلِ YQ-320A، اگر یک آپشن را داشت یک همه چیزِ تمامِ بالفطره می شد.
  ریموت کنترل برای تنظیمِ شدتِ نور دارد، اما متاسفانه یک سه پایه مخصوص برای قرار دادنِ رینگ و دوربین در بهترین زاویه ممکن را ندارد.
  بینِ 3000 تا 6500 کلوین دمایِ رنگ دارد، زاویه چرخشِ نورش هم 120 درجه است. 30 واتی است و قابلیتِ کم و زیاد کردنِ نور را هم دارد. در مجموع با توجه به کیفیتِ کلی و قیمتِ مناسبش می تواند کاندیدای بهترین رینگ لایت از نوعِ بی سه پایه باشد.
مقایسه رینگ لایت ها ، معرفی بهترین رینگ لایت ها ، بهترین رینگ لایت های اقتصادی
 • رینگ لایت مدلِ dimmable، طبقِ نظرِ کاربران از محبوب ترین و بهترین رینگ لایت های حاضر در بازار محسوب می شود.
  به علتِ وزنِ 1500 گرمی و جنسِ مستحکمش، در دسته خوش دست ترین نور های دایره ای قرار گرفته است.
  ریموت کنترل و سه پایه بی مرگی هم دارد و زاویه نور دهی اش هم 360 درجه است.
  قیمتش، نه به صورتِ مشکوکی پائین است و نه به شکلِ سکته آوری بالاست. به صورتِ کلی برای شروعِ کارِ تولید محتوا، می تواند گزینه دلچسبی باشد.
بهترین رینگ لایت های بازار ، بهترین رینگ لایت برای تولید محتوا
 • شما از تجربه هایتان بگویید؛ تا به حال رینگ لایتِ بی کیفیت خریده اید؟ به نظرِ شما ارزانیِ بعضی رینگ لایت ها بی حکمت است؟

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *