بهترین برنامه ادیت صورت و بینی ، برنامه دوربین زیبا کننده چهره ، برنامه روتوش عکس برای آیفون رايگان

بهترین برنامه ادیت صورت و بینی جادویی

بهترین برنامه ادیت صورت و بینی؟ واقعا به دنبالِ همچین چیزی هستید؟
اصلا چه کسی به شما حسِ ناکافی بودن داده است که فکر می کنید نیاز به روتوشِ عکس دارید؟ خانه اش ویران باد! تصمیم با شماست که ادامه مقاله را بخوانید و روی یکی از لینک های دانلودِ برنامه دوربین زیبا کننده چهره کلیک کنید یا نه، اما از همین فاصله باور کنید و حرفمان را قبول کنید؛ شما بهترین نسخه خودتان هستید.
ما به جای تمامیِ کسانی که جرات نکردند و به شما نگفتند چقدر چشمانِ زیبایی دارید، به نمایندگی از تمامِ عاشقانِ ترسویی که هرگز مجالِ ابراز پیدا نکردند ولی همیشه ماتِ زیبائیتان بودند، به شما می گوییم که دوستتان داریم و خیره کننده ترین هستید.

Pixl؛کاندیدای بهترین برنامه ادیت صورت و بینی

آیا از زردی دندان های خود در عکس هایتان رنج می برید؟ آیا خالِ بزرگی که روی بینی دارید دیدتان را محدود کرده است؟ آیا از جوش ها و کک و مک های صورتِ خود به ستوه آمده اید؟ در به در به دنبالِ یک برنامه ادیت صورت حرفه ای هستید؟ دیگر نگران نباشید!
پیکسل اینجاست تا تمامِ نواقصی که باعث می شود شما از یک عکس در پروفایل یا استوری خود استفاده نکنید را از بین ببرد. خوشبختانه باید گفت که این شگفتی هزاره سوم، هم یک اپلیکشن روتوش عکس برای آیفون است، هم جزء بهترین برنامه های ادیت چهره اندروید.
در ضمن اگر انعکاسِ نور باعث شده که چشمانتان به اندازه یک گرگینه سرخ بیوفتد، می توانید به وسیله این برنامه روتوش عکس برای آیفون رایگان و اندروید، به راحتی اصلاحش کنید.

بهترین برنامه روتوش عکس ، برنامه ادیت صورت حرفه ای

پیکسارت؛ انتخاب بهترین برنامه ادیت صورت و بینی

پیکسارت به معنایِ واقعی زنِ زندگی است. یعنی اگر قصدِ تبدیلِ کراش به همسر را دارید، قطعا پیکسارت مطمئن ترین گزینه است.
این برنامه یکی از جامع ترین اپ های ویرایش عکس است. از دنیایِ فیلتر ها و افکت هایش که بگذریم، در مرحلع دوم یک برنامه دوربین زیبا کننده چهره هم محسوب می شود.
در قسمتِ بیوتی، شما با موجی از امکانات برای ویرایشِ چهره، رنگِ مو، رنگِ چشم، رنگِ لب، صاف کننده پوست، کوچک کننده بینی، تراکمِ ابرو، درشت کنده چشم، بزرگ یا کوچ کردنِ زاویه فک، قلوه ای یا قیطانی کردنِ لب ها و هر چیزی که از یک بهترین برنامه روتوش عکس اندروید انتظار را بر آورده می کند. البته اول باید نسخه پرو را از اینجا دانلود کنید.

بهترین اپلیکیشن ادیت عکس ، بهترین اپ ادیت عکس

AirBrush؛ ساده زیست ترین برنامه دوربین زیبا کننده چهره

و باز هم یک برنامه روتوش عکس برای آیفون رایگان که خوشبختانه بهترین برنامه ویرایش عکس چهره اندروید هم محسوب می شود.
ایربراش از این جهت بهترین برنامه روتوش عکس است که فضای کاربر پسند و پنلِ راحتی دارد. اگر حوصله انجامِ کوچکترین کاری را ندارید و فقط می خواهید یک لقمه حاضر و آماده برای ویرایش ظاهرتان داشته باشید، با گزینه Automatic، به صورتِ کاملا خودکار مراحلِ ویرایش را انجام دهید.
یعنی اصلا لازم نیست به صورتِ دستی پوستتان را صاف کنید  یا نواقص را از بین ببرید، این قابلیت خودش عکس را آنالیز می کند و تمامِ این مراحل را طی می کند.
ابزار های بیشمار و همچنین امکان ذخیره عکس به صورتِ خام، همگی دلایلی هستند که ایربراش را در دسته بهترین برنامه ادیت صورت و بینی قرار بگیرد.

اپلیکیشن روتوش عکس برای ایفون ، بهترین برنامه روتوش عکس اندروید

Perfect365 Makeup؛ چهارمین برنامه دوربین زیبا کننده چهره

خب ما در ابتدا فکر می کردیم که پرفکت میکاپ فقط یک برنامه روتوش صورت اندروید است، اما بعد از سرچ های متعدد فهمیدیم که برنامه روتوش عکس برای آیفون رایگان هم هست.
این اپ می تواند پوستِ شما را به خامه ای ترین شکل ممکن ویرایش کند، پره ها و افتادگی بینی تان را اصلاح کند و حسابی نخودی نمکی اش کند.
رنگِ مو، لب، چشم و همچنین افزایشِ تراکمِ مژه و ابرو، چندین ابزارِ جا گرفته در این برنامه ادیت صورت حرفه ای است.
البته شاید این مورد که بعضی از آپشن هایش نیاز به خریداری نسخه پرمیوم دارد، کاربران را به فکر بندازد که او بهترین برنامه روتوش عکس نیست. ولی در هر صورت می توان نسخه آنلاک شده اش را هم پیدا کرد.
از طرفی همین قابلیت هایی که به صورتِ رایگان در اختیار می دهد، خودش یک تنه می تواند پرفکت میکاپ را در دسته طبیعی ترین برنامه روتوش عکس برای آیفون رایگان و همچنین اندروید قرار بدهد.

برنامه ادیت حرفه ای صورت ، بهترین برنامه ویرایش عکس چهره اندروید

Snapseed؛ همه چیز تمام و بهترین برنامه ادیت صورت و بینی

وقتش رسیده که انتظاراتتان را از یک برنامه ادیت صورت حرفه ای بالا ببرید.
اسنپ سید هر آن چه همه خوبان دارند را یک جا دارد. او می تواند مراحلِ پاکسازی پوست، از بینِ چین و چروک، جوش و هر چیزی را به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام بدهد.
اگر احیاناً دوست دارید دمااااااغِ خود را به بینی تبدیل کنید و لب هایتان جوری قلوه ای به نظر برسد که انگار به طورِ خدادادیِ 3 سی سی ژلِ اضافه به آن تزریق شده است، این اپ را از دست ندهید.
خیلی ها می آیند و می روند و نامشان را بهترین برنامه برای روتوش عکس می گذارند، ولی کم پیش می آید که یک اپ به معنی واقعی کلمه طبیعی ترین برنامه ادیت حرفه ای صورت باشد.

بهترین نرم افزار ادیت عکس اندروید ، بهترین برنامه های ادیت عکس اندروید

Fotogenic؛ معجزه آساترین و بهترین برنامه ادیت صورت و بینی

اول از این که واقعا و خواهرانه پیشنهاد می دهیم که در عکس هایتان طبیعی لبخند بزنید و چشم ها را خمار نکنید که مجبور باشید دنبالِ  بهترین برنامه روتوش عکس بگردید.
دو این که کلا همیشه سعی کنید از چند زاویه مختلف عکس بگیرید که مجبور نشوید روی یک عکس قفلی بزنید و قدرتِ انتخابِ بیشتری داشته باشید.
این بهترین برنامه ادیت عکس حرفه ای صورت همان طور که از نامش پیداست، کاری میکند تا شما به معنی واقعی کلمه فوتوژنیک و جذاب به نظر برسید.
کلی هم ابزارِ جانانه و حرفه ای دارد که شما را از هر میکاپ آرتیست و جراحِ پلاستیکی بی نیاز می کند. فتوژنیک حکمِ پیراهنِ انداخته شده یوسف بر روی چهره زلیخا را دارد.

برنامه روتوش صورت اندروید ، برنامه ادیت عکس حرفه ای صورت

در آخر

این مقاله یک چکیده از به درد بخور ترین و بهترین برنامه روتوش صورت آیفون و اندروید بود.
اما به صورتِ کلی خواهشا کمی روی اعتماد به نفستان کار کنید تا به شکلِ قدرتمندانه ای هیچ وقت به سمتِ دانلود این برنامه ها نروید.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *