عکاسی تبلیغاتی با هوش مصنوعی

آسانترین راه عکاسی تبلیغاتی با هوش مصنوعی

عکاسی تبلیغاتی با هوش مصنوعی؟ شاید اگر دو سال پیش کسی مدعی این حرف می شد، همه بدونِ معطلی به ریشش می خندیدند و فکر می کردند قربانیِ مصرفِ جنسِ نامرغوب شده است.
همان طور که خودتان بهتر می دانید، توسعه دهندگانِ AI در این چند ماه اخیر حسابی غوغا به پا کرده اند.
از ساختِ ویدیو هایی که یک فرد در حالِ حرف زدن است و همان اول می گوید: (شاید باورت نشه ولی من واقعی نیستم!)، تا درد و دل کردن با چت GPT و پرسیدن سوال های عجیب و غریب از او، همگی به دستِ هوش مصنوعی خلق شده اند.
فقط خدا می داند در دو ماهِ گذشته چند بار آهنگِ بازم نشستی رو به روم ماتِ تماشای توام از مهستی را شنیده ایم، اما همین اتفاقِ به ظاهرِ جذاب، قطعا تا چند سالِ آینده تمامِ زندگی بشر را متحول می کند.
شاید بهتر باشد کم کم با از دستِ رفتنِ جایگاه و اولویتمان در جهانِ هستی به عنوانِ یک انسان، خداحافظی کنیم.

عکاسی تبلیغاتی با هوش مصنوعی طبیعی به نظر می رسد؟

عکاسی با هوش مصنوعی ، عکاسی تبلیغاتی با هوش مصنوعی

قطعا نه به اندازه عکسی که توسطِ یک انسان گرفته می شود، اما تا حدِ قابل قبولی کار راه انداز است البته اگر سخت گیر نباشید.
یک ربات می تواند با پیانو، سوناتِ مهتاب بتهوون را بدونِ کوچکترین نقصی بنوازد، اما آیا واقعا با شنیدنش احساساتمان جوشش پیدا می کند؟
این در صورتی است که شاید همان قطعه با وجودِ ایراداتی توسطِ یک انسان نواخته شود ولی عمیقا با روحمان بازی کند و بارِ اندوهِ این آهنگ را درست منتقل کند.
به صورتِ کلی شاید هوش مصنوعی یک عکس، آهنگ، متن، فیلم و خیلی چیز های دیگر را خلق کند، اما هیچ وقت نباید در آن به دنبالِ روح و عواطف باشیم. انسان ها با نقص هایشان هستند که به دنیا معنا می دهند.

بهترین سایت عکاسی با هوش مصنوعی

اگر به دنبالِ عملی کردنِ رویای عکاسی تبلیغاتی با هوش مصنوعی هستید، ما بی برو برگرد سایتِ app.pebblely.com را به شما معرفی می کنیم.
این وبسایت هم یکی از ده ها هزار زیرشاخه تولید محتوا با هوش مصنوعی است که از قضا به صورتِ تخصصی روی ساخت عکس های تبلیغاتی تمرکز دارد.
فضایش بی نهایت ساده است. فقط باید عکس را آپلود کنید و تا خودش پردازش را شروع کند. اگر دوست دارید آموزش عکاسی تبلیغاتی با هوش مصنوعی به کمک این وبسایت را دقیق تر یاد بگیرید، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

مراحل عکاسی تبلیغاتی با هوش مصنوعی PEBBLELY

  • وارد وبسایت بشوید، حالا از قسمتِ LOGIN OR SIGN UP ، با زدن روی گزینه continiue whit google، ایمیل خود را انتخاب کنید. (این تنها اطلاعاتی است که در لحظه اول ورود از شما می خواهد و بعداً دیگر مزاحمتان نمی شود)
  • شما می توانید در ماه 40 عکس به طورِ رایگان در این وبسایت درست کنید که این واقعا عالی است. حالا روی نوارِ زرد رنگِ upload new، بزنید.
  • حالا در این بخش از سایتِ عکاسی با هوش مصنوعی، یک کادرِ بزرگ در وسطِ صفحه دیده می شود که از شما می خواهد عکسِ مورد نظر خود را آپلود کنید. مثلا شما می خواهید یک عکس تبلیغاتی با دوربینی که از آن عکس گرفته اید بسازید.
  • بعد از چند ثانیه که از آپلود می گذرد، می بینید که خودش به صورتِ اتوماتیک بک گراند را حذف کرده و فقط سوژه اصلی در کادر مانده است.
  • حالا روی گزینه save asset بزنید.
  • الان دیگر می توانید به راحتی از بخشِ themes، قالبی که بیشترین هماهنگی با موضوعِ عکسِ تبلیغاتیتان دارد را انتخاب کنید.
  • بعد از این کار روی گزینه generate بزنید تا سایرِ عکس هایی که خودش با تم های مشابه و رنگ های دیگر ساخته برایتان در پائین صفحه نمایان شود.
  • در آخر هم روی خودِ عکس بزنید تا بزرگ نمایی شود و بعد گزینه download را بزنید.
  • تمام! این هم از عکاسی تبلیغاتی با هوش مصنوعی.

اگر نتیجه به اندازه کافی برایتان دلچسب نبود، حتما سری به اکستون استودیو بزنید تا با ارائه عکس های تبلیغاتی حرفه ای از محصولتان موضوع را حل کنیم.

این مطالب را هم حتما بخوانید:

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *